Láska kvete v „demobloku”: Zahradil odhalil Kalouska

23.12.2020 8:00

Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se s vervou pustil do Miroslava Kalouska (TOP 09). Konstatoval, že Kalousek kope do ODS, do té ODS, bez které se teď TOP 09 neobejde. Kalousek podle Zahradilova názoru definitivně končí. Prozradil také, kdy bude Miroslav Kalousek prezidentem.

Láska kvete v „demobloku”: Zahradil odhalil Kalouska
Foto: Repro Info.cz
Popisek: Europoslanec ODS Jan Zahradil
reklama

Jan Zahradil je znám jako politik, který se nezdráhá říct, co si myslí o druhých. Opakovaně uhodil na svého stranického kolegu a starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného. Vymezoval se také vůči předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. A teď se pustil i do Miroslava Kalouska.

„M. Kalousek rozdává poslední dobou jeden rozhovor za druhým a je to smutné čtení. Všechno podle stejného mustru: Pár zahořklých kopanců do ODS, zdůraznění vlastních zásluh (když se nepochválím sám, nikdo to za mě neudělá) a ujištění, že ještě nekončí (ač všichni vědí, že ano),“ vypálil Zahradil na sociální síti Facebook.

„Inu, ta porážka chutná hořce. V roce 2013 věřil, že jeho strana vystřídá ODS a sám to bude na pravici jednou koučovat. Dnes jeho spolustraníci přelezou 5 % jen díky koalici právě s ‚tou‘... To budu já dřív předseda Evropský komise, mladá paninko. ODS a jemu samotnému ukázali palec dolů,“ pokračoval ve slovní palbě.

Nakonec dodal, že příklad Miroslava Kalouska ukazuje, že by se z politiky mělo odcházet důstojněji a ve správný čas. U Kalouska už je podle Zahradila pozdě.

Jan Zahradil udeřil na Miroslava Kalouska

V diskusi pod svým vlastním příspěvkem také prozradil, zda a kdy se Miroslav Kalousek stane prezidentem.

„To budu já dřív předseda Evropský komise, mladá paninko,“ konstatoval Zahradil v odpovědi jedné ze čtenářek na poznámku, aby se nedivil, až bude Kalousek prezidentem.

Ing. Jan Zahradil

  • ODS
  • Řekněme NE evropské federaci!
  • europoslanec

Jan Zahradil udeřil na Miroslava Kalouska

Vyslechl si také výzvu, aby se sám „rozhoupal“ a z politiky odešel.

„No tak se pane Zahradil rozhoupejte, a důstojně a včas odejděte. Jste cca stejně dlouho jako Kalousek,“ napsal Zahradilovi pan Stejskal.

„Nebojte nebojte,“ odvětil Zahradil.

Jan Zahradil udeřil na Miroslava Kalouska

Pan Radomír Zamazal na konto Zahradila poznamenal, že poslední dobou rád střílí především do vlastních řad. Zahradil odvětil, že se nikdy nebál říkat, co si myslí, i o kolezích na pravici, kteří by mu měli být ideově bližší.

„Naštěstí už si mohu/budu říkat, co si opravdu myslím. Bez nějakého velkého taktizování. Možná to někoho překvapuje. Ale pro mne je to osvěžující,“ konstatoval Zahradil.

Jan Zahradil udeřil na Miroslava Kalouska

Aby ukázal, že se opravdu nezdráhá říkat, co si myslí, dal jasně najevo, že s předvolební koalicí s TOP 09 nesouhlasí. Ale nehodlá to prý kolegům v ODS kazit. „Ani já ne, ale nebudu to kolegům, kteří to vymysleli, kazit,“ napsal doslova.

Jan Zahradil udeřil na Miroslava Kalouska

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!

16:06 A dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!

„Zřejmě jeho jediný program je Antipirát. Z tohoto pohledu to ukazuje, že spíše úplně rezignoval na …