Nejblbější reakce? Hrušínský. Nálepkoval, pourážel, říká Nacher. A vrátil mu to i s antichartou

27.08.2021 14:13 | Zprávy
autor: jma

Poslanec Patrik Nacher si postěžoval, že mu lidé píší na sociálních sítích agresivní komentáře, které ho velmi mrzí. Nejvíce mu prý vadí paušalizace, nálepkování a urážení jako součást politického boje. „A ty sociální sítě mě hodně ovlivňují, protože když to člověk čte a cítí, a já jsem kontaktní člověk a na ty své posty vždycky reaguju, tak to je bolestivé,“ řekl Nacher a zkritizoval zejména tábor příznivců herce Jana Hrušínského.

Nejblbější reakce? Hrušínský. Nálepkoval, pourážel, říká Nacher. A vrátil mu to i s antichartou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Patrik Nacher

Současná kampaň pro podzimní volby je podle Nachera velmi tvrdá, ač se to možná tak nemusí lidem mimo politiku zdát. „Ale my jsme v takovém skleníku a tam ta komunikace je jiná a třeba na sociálních sítích je velmi razantní, až agresivní rétorika ze strany těch oponentů, čemuž úplně nerozumím. Protože když se někdo snaží oslovit nerozhodnuté voliče, kteří tu politiku sledují spíše z povzdáli, tak se rozhodují i podle toho, jak ta strana působí, jak mluví o svých oponentech,“ řekl Nacher v rozhovoru na XTV s tím, že není pro voliče atraktivní, když se soupeři nálepkují a uráží.

„Za poslední týden toho třeba na mém profilu bylo opravdu mnoho a já tomu nerozumím. Tam se k mému jednomu postu k výročí vstupu vojsk Varšavské smlouvy rozjely takové agresivní útoky, kde se útočilo na mě a na mé vzdělání, že jsem rusofil nebo že jsem z ANO. Ta agrese byla naprosto neúměrná k tomu, co jsem tam vlastně ve vtipu napsal,“ nechápe Nacher.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

13:33 Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

Režisér Igor Chaun varuje před migračním paktem, který nedávno vstoupil v platnost. Podle něj není j…