Nejblbější reakce? Hrušínský. Nálepkoval, pourážel, říká Nacher. A vrátil mu to i s antichartou

27.08.2021 14:13 | Zprávy
autor: jma

Poslanec Patrik Nacher si postěžoval, že mu lidé píší na sociálních sítích agresivní komentáře, které ho velmi mrzí. Nejvíce mu prý vadí paušalizace, nálepkování a urážení jako součást politického boje. „A ty sociální sítě mě hodně ovlivňují, protože když to člověk čte a cítí, a já jsem kontaktní člověk a na ty své posty vždycky reaguju, tak to je bolestivé,“ řekl Nacher a zkritizoval zejména tábor příznivců herce Jana Hrušínského.

Nejblbější reakce? Hrušínský. Nálepkoval, pourážel, říká Nacher. A vrátil mu to i s antichartou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Patrik Nacher

Současná kampaň pro podzimní volby je podle Nachera velmi tvrdá, ač se to možná tak nemusí lidem mimo politiku zdát. „Ale my jsme v takovém skleníku a tam ta komunikace je jiná a třeba na sociálních sítích je velmi razantní, až agresivní rétorika ze strany těch oponentů, čemuž úplně nerozumím. Protože když se někdo snaží oslovit nerozhodnuté voliče, kteří tu politiku sledují spíše z povzdáli, tak se rozhodují i podle toho, jak ta strana působí, jak mluví o svých oponentech,“ řekl Nacher v rozhovoru na XTV s tím, že není pro voliče atraktivní, když se soupeři nálepkují a uráží.

„Za poslední týden toho třeba na mém profilu bylo opravdu mnoho a já tomu nerozumím. Tam se k mému jednomu postu k výročí vstupu vojsk Varšavské smlouvy rozjely takové agresivní útoky, kde se útočilo na mě a na mé vzdělání, že jsem rusofil nebo že jsem z ANO. Ta agrese byla naprosto neúměrná k tomu, co jsem tam vlastně ve vtipu napsal,“ nechápe Nacher.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…