Okamžitě zrušit Kliniku! Místostarosta Bellu nalezl na jejím webu hledané individum a má jasno

03.05.2016 21:50

Místostarosta Prahy 3 z ODS Alexandr Bellu bije na poplach. Známé komunitní centrum Klinika může být zázemím pro revolucionáře a s tím se musí něco dělat. Jinak jsou prý Pražané v nebezpečí.

Okamžitě zrušit Kliniku! Místostarosta Bellu nalezl na jejím webu hledané individum a má jasno
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexander Bellu

„Tak a je to tady!!! Jeden z hlavních podporovatelů ‚KLINIKY‘ je zakladatel Sítě revolučních buněk, hledaný po celé Evropě, ozbrojený a značně nebezpečný. Apeluji na staronovou pražskou koalici na magistrátě, aby okamžitě jednala a přehodnotila svůj postoj k projektu KLINIKA. Prostě ZRUŠIT! Jde o bezpečnost všech obyvatel Prahy 3, ale i všech Pražanů!!! Tohle si už nemůžeme nechat líbit. Anarchismus přechází do ozbrojené podoby,“ napsal Alexander Bellu na sociální síti Facebook.

Podle jeho názoru nelze otálet, neboť jde o bezpečnost všech občanů. Politik své varování opírá o informace serveru Novinky.cz, podle něhož je jeden z podporovatelů komunitního centra, Lukáš Borl, nebezpečným mužem. Tento muž podpořil Kliniku na internetu a toto komunitní centrum jeho podporu neskrývá. Až potud by na tom nebylo nic špatného.

Jenže podle zmíněného serveru je Borl podezřelý ze založení extremistické Sítě revolučních buněk, která se přihlásila např. k útokům na policejní auta před restaurací Řízkárna. Po muži pátrá Útvar pro odhalování organizovaného zločinu a varuje občany, že jde o ozbrojeného a nebezpečného jedince.

„Dotyčný je důvodně podezřelý ze založení a podpory tzv. Sítě revolučních buněk, která se od ledna 2014 přihlásila k sérii celkem šestnácti žhářských útoků, z nichž devět z nich směřovalo proti služebním vozidlům Policie České republiky,“ vysvětlil žalobce Okresního státního zastupitelství v Mostě Václav Richter, jenž Borlův případ dozoruje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čaputová... mladá, krásná... hehehe... zdravá! Hihihihi... My chcem´ změnu, víte... Šíp se ve Všechnopárty otevřeně navážel do Zemana a publikum bylo v transu. Zato slovenský host, herec Kňažko...

9:52 Čaputová... mladá, krásná... hehehe... zdravá! Hihihihi... My chcem´ změnu, víte... Šíp se ve Všechnopárty otevřeně navážel do Zemana a publikum bylo v transu. Zato slovenský host, herec Kňažko...

Prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček se pořádně rozpálil nad obsahem zábavného pořadu České televize. Ve…