Plivali na auta, propichovali gumy, rozbili sklo. Babiš o příznivcích Pavla

16.02.2023 8:42 | Ze sítí
autor: MaA

Bývalý premiér a šéf hlavního opozičního hnutí ANO Andrej Babiš poskytl rozhovor zpravodajskému serveru iDnes.cz. V něm mimo jiné osvětlil své plány do budoucna, vrátil se k výhrůžkám, kterým musel on a jeho tým čelit v prezidentské kampani, slíbil, že bude dál jezdit za lidmi a také naznačil, že se chce mnohem více věnovat vnitřnímu chodu a strategii hnutí ANO. Řeč byla i o tom, kdo doopravdy rozeštvává českou společnost.

Plivali na auta, propichovali gumy, rozbili sklo. Babiš o příznivcích Pavla
Foto: Scren TN.cz
Popisek: Andrej Babiš v poslední prezidentské debatě na TV Nova

Na úvod rozhovoru Babiš pro server iDnes.cz okomentoval svoje rozhodnutí zůstat poslancem navzdory svojí nízké účasti na jednání Sněmovny.

„Práce poslance ale přece není o vysedávání ve Sněmovně. Je hlavně o komunikaci s občany a plnění předvolebního programu. Proto za nimi jezdím, mluvím s nimi a snažím se jim pomáhat,“ je si bývalý premiér jistý tím, že mezi lidmi vykonává svoji práci smysluplněji, než v parlamentní „žvanírně“, jak o Sněmovně často říká.

S tím souvisí i jeho cesty v již legendárním „obytňáku“, které v průběhu rozhovoru také zmínil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Z Havlových, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseVAVKA , 16.02.2023 10:57:16
pohrobků tu máme nové demokraty a pravdoláskaře,kteří se prezentují nenávistí a chováním nejspodnější lůzy.Při narušování mítinků ANO,se svým chováním podobali "hnědým košilím" v 30.letech 20.století při nás- tupu nacistů k moci.

|  12 |  0

Další články z rubriky

Babičky pláčou kvůli větrným elektrárnám. Poslankyně ukázala řešení

14:30 Babičky pláčou kvůli větrným elektrárnám. Poslankyně ukázala řešení

DENÍK POSLANKYNĚ Plocha, na níž je možné stavět větrné elektrárny, se díky zásahu Filipa Turka zmenš…