Prezident Zeman navštíví od 19. do 21. června Ústecký kraj

07.06.2018 13:45

Prezident Miloš Zeman navštíví předposlední týden v červnu Ústecký kraj. Zamířit chce na místa, kde získal v letošních prezidentských volbách největší podporu, řekl dnes novinářům hejtman Oldřich Bubeníček (KSČM). Na sever Čech se Zeman vrací po osmi měsících.

Prezident Zeman navštíví od 19. do 21. června Ústecký kraj
Foto: Daniela Černá
Popisek: Prezident Miloš Zeman
reklama

Návštěva se uskuteční od 19. do 21. června. Zeman by měl být především na Lounsku, Mostecku a Teplicku. „Pan prezident chce navštívit hlavně místa, kde ve druhém kole prezidentských voleb dostal nejvíc hlasů,“ uvedl Bubeníček. Hlava státu by měla navštívit Lišany na Lounsku, kde dostal téměř 94 procent hlasů. Přijede také do Bečova na Mostecku, kde mu dalo hlas přes 81 procent lidí, připoměela ČTK.

Mimo to je v plánu také návštěva Podbořan na Lounsku, po necelých třech letech by měl prezident navštívit i elektrárnu v Ledvicích na Teplicku. Program zahrnuje i Bílinu, kde je Bubeníček starostou. „V Bílině jsme měli trochu problém, protože rekonstruujeme náměstí, ale našli jsme místo. Bude to u základní školy, u domu kultury,“ doplnil hejtman. Zakončení návštěvy je plánované na zámku Jezeří na Mostecku.

Zeman naposledy navštívil Ústecký kraj loni v říjnu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Demonstrace proti Křečkovi: Do studia ČT dorazil Zahradil a začalo to: Minář hodil zpátečku, když najednou začal říkat...

10:55 Demonstrace proti Křečkovi: Do studia ČT dorazil Zahradil a začalo to: Minář hodil zpátečku, když najednou začal říkat...

Podle spolku Milion chvilek nedávné zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem přispělo k cílenému rozvra…