Reportér Primy, kterému „dělají na hlavu“ kvůli uprchlíkovi z Iráku, si z toho nic nedělá. A toto vzkazuje

16.02.2016 9:25

Reportér TV Prima Bohumil Roub, jenž natočil reportáž o iráckých křesťanech, kteří získali azyl v Jihlavě a následně si měli na podmínky v Česku stěžovat, se nyní vyjádřil na svém facebookovém profilu. Po odvysílání reportáže se totiž strhla mela, že došlo ke špatnému překladu slov zpovídaného muže, že si ve skutečnosti na podmínky v Čechách nestěžoval. To však popírali zase jiní překladatelé.

Reportér Primy, kterému „dělají na hlavu“ kvůli uprchlíkovi z Iráku, si z toho nic nedělá. A toto vzkazuje
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti

„Povedla se věc nevídaná – radikální sluníčkáře jsem namíchnul, protože jsem z balastu kolem vybral do reportáže část, kde se iráčtí křesťané vyhrazují proti nabídnutému bydlení, radikální protiislamisty zase tím, že jsem použil překlad soudy certifikovaného arabského tlumočníka, rodilého mluvčího Naziha Albahriho,“ podotkl Roub.

O Albahrim následně uvedl, že se jedná o nadmíru slušného člověka, který rozhodně není radikálním muslimem napojeným na teroristy. „Sám pomáhal i křesťanským rodinám a nikdo z jejích členů se nezapojil do žádných teroristických akcí,“ podotkl.

„Naštěstí 99 procent národa je snad někde uprostřed a dívá se na celou kauzu s nadhledem. Díky za podporu,“ napsal Roub. „No a kdo si mě vymazal z jakéhokoli důvodu, ať...“ podotkl k tomu, že si jej někteří lidé odebrali z přátel na facebookové síti.

Celý příspěvek Bohumila Rouba: 

https://www.youtube.com/watch?v=6_6DjikAEfY&feature=youtu.be

Povedla se věc nevídaná - radikální Sluníčkáře jsem namíchnul, protože jsem z balastu kolem vybral do reportáže část, kde se iráčtí křesťané vyhrazují proti nabídnutému bydlení, radikální Protiislamisty zase tím, že jsem použil překlad soudy certifikovaného arabského tlumočníka, rodilého mluvčího Naziha Albahriho. K jeho osobě se vám ještě vyjádřím, ale vězte, že se jedná o nadmíru slušného člověka, který rozhodně není radikálním muslimem napojeným na teroristy. Sám pomáhal i křesťanským rodinám a nikdo z jejích členů se nezapojil do žádných teroristických akcí. Naštěstí 99 procent národa je snad někde uprostřed a dívá se na celou kauzu s nadhledem. Díky za podporu!!! No, a kdo si mě vymazal z jakéhokoli důvodu, ať...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ester Ledecká? To byste se divila! Důležité a kladné svědectví o hvězdě našeho sportu

22:57 Ester Ledecká? To byste se divila! Důležité a kladné svědectví o hvězdě našeho sportu

Vítězství Ester Ledecké nejen rezonuje v českých a zahraničních médiích ve smyslu fascinujícího zla…