SLEDOVANOST Otázek Václava Moravce a Partie TV Prima

26.09.2011 9:24

Hosty nedělní Partie na televizi Prima byli ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský (VV) a ředitel Transparency International David Ondráčka. Exkluzivním hostem Václava Moravce byl premiér a předseda ODS Petr Nečas.

SLEDOVANOST Otázek Václava Moravce a Partie TV Prima
reklama
Z dat ATO - Mediaresearch, která pro ParlamentníListy.cz zpracovala MÉDEA, a.s. ve spolupráci s MÉDEA RESEARCH, k.s. vyplývá, že "primáckého"  Jana Punčocháře a jeho hosty v přímém přenosu vidělo 143 tisíc diváků starších patnácti let. Jedná se o vůbec nejnižší dosažený výsledek od listopadu 2009, kdy Partii moderuje právě Punčochář. Podíl na sledovanosti činil 10,7 procenta, to znamená, že pořad sledoval pouze každý desátý divák, který se v neděli hodinu před polednem nalézal před televizní obrazovkou.

Hodinové, polední vysílání Otázek Václava Moravce na ČT 1 si nenechalo ujít přesně 303 diváků starších patnácti let. V témže čase jej na zpravodajské ČT 24 sledovalo dalších 106 tisíc. Druhou hodinu OVM sledovalo už jen na ČT 24 197 tisíc diváků.

O obou politických debatách ParlamentníListy.cz v neděli detailně informovaly.

K pořadům:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tomáš A. Nový
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

22:22 Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

Starosta pražských Řeporyjí a významný politik ODS Pavel Novotný přišel podebatovat do Studia svobod…