Nikdo se prý nemůže divit, že se místopředsedovi ČSSD nechce zkoumat zločiny komunismu. Co by na to asi řekli jho političtí spojenci z dnešní KSČM. Primas Duka jej za to kritizuje. „Kritizovat Zaorálka není těžké, má často goebbelsovské výroky, je to snaživý učeň demagogie a populismu,“ píše Steigerwald.
Parta, která ústav kritizuje, se prý brání intonací i argumenty z konce devatenáctého století. „Tehdy rozhněvaní muži Zaorálkova typu z církve vystupovali, zakládali organizace volné myšlenky a trousili po kostelích smradlavé kuličky,“ píše komentátor. Rovněž se prý v té době ti slušnější snažili nějak polidštit Marxovy myšlenky, aby byly použitelné i bez krve, zatímco ti ostřejší si natěšeně brousili drápy. Dnešní vedení ČSSD prý v zoufalství z absence programu stále vyvolává tyto duchy.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.



