Smrt Epsteina, kterého se prý báli Clintonovi: Už padají vtipy. Představte si, jak...

12. 8. 2019 14:14

Kolem smrti finančníka Epsteina obžalovaného z kupčení s nezletilými dívkami už se začínají vyvíjet nejrůznější teorie. Proč nebyl správně hlídán? Proč neměl spoluvězně? Analytička Tereza Spencerová to vysvětluje: „Jeho kauza byla totiž příliš třaskavá. V blátě sexuálního zneužívání neplnoletých dívek se s Epsteinem ‚vezlo‘ až příliš mnoho známých jmen.“ A už padají vtípky o Hillary Clintonové.

Smrt Epsteina, kterého se prý báli Clintonovi: Už padají vtipy. Představte si, jak...
Foto: Repro Youtube
Popisek: Finančník a kuplíř Jeffrey Epstein

V New Yorku zemřel finančník a také usvědčený pedofil Jeffrey Epstein. Tento muž byl obviněn, že zprostředkovával sexuální služby pro sebe a své mocné přátele, a to i od nezletilých děvčat. O jeho skonu informuje analytička Tereza Spencerová těmito slovy: „Americký miliardář a pedofil, ‚přítel‘ nejvlivnějších osobností (převážně) amerického politického, ekonomického i kulturního ‚nebe‘, byl nalezen mrtvý ve své cele. Podle prvních oficiálních prohlášení bezpečnostních orgánů ‚pravděpodobně‘ spáchal sebevraždu.“

Anketa

Jste pro schválení manželství homosexuálů?

7%
93%
hlasovalo: 8995 lidí

Epstein se měl ve své cele oběsit. Nicméně, kolem jeho smrti se objevila celá řada otázek a pochybností. Epstein se již pokusil o sebevraždu dříve, takže měl být pod dozorem. Ovšem z tohoto dozoru byl po nějakém čase opět vyjmut. Jak píší média dále, měl být každých 30 minut kontrolován dozorci, ale z nějakého důvodu k této kontrole v osudný den nedošlo. Vzhledem k tomu, že se Epstein již pokusil o sebevraždu, tak také neměl být v cele sám, ale s dalšími vězni. Nicméně, jeho spoluvězeň byl v rozporu s regulemi přesunut jinam. Podezřelé okolnosti budou prošetřovány ministerstvem spravedlnosti a FBI, informuje deník New York Times.

Celý článek ZDE

Dle Terezy Spencerové a jiných médií patřili mezi finančníkovy známé britský princ Andrew, bývalý prezident Bill Clinton nebo současný prezident USA Donald Trump. Jak píše Spencerová, den před Epsteinovou smrtí soud zveřejnil prvních dva tisíce stran civilní žaloby proti Ghislaine Maxwellové, Epsteinově údajné „madam“, která měla být placena za to, že jemu a jeho přátelům sháněla děvčátka a celý pedofilní „průmysl“ organizovala.

Spekulací o tom, jak Epstein zemřel a na čí příkaz, se vyrojilo mnoho a mnohá média už mluví o bujení spikleneckých teorií. Televizní stanice CNN už se obula do prezidenta Trumpa za to, že sdílel video komika Terrence K. Williamse. „Zasebevraždil se pod 24hodinovým dozorem? No jasně! Jak k tomu asi došlo? Jeffrey Epstein měl informace o Billu Clintonovi, a teď je mrtvej,“ píše a Williams ve videu dodává: „Když jsem říkal, že skončí mrtvej, tak mi říkali, že jsem konspirační teoretik a že by mě měli vykázat z Twitteru. A teď je mrtvej.“ A tvrdil také, že všichni, kdo měli informace o Clintonových, skončili sebevraždou. „Nic mi vo Clintonech neříkejte, já nechci skončit mrtvej,“ žertoval dále komik.

 

 

CNN se do Trumpa pustila, že toto video „spiknutí bez důkazů“ sdílel a začala vyjmenovávat další konspirační teorie, které Trump sdílel a propagoval. Také nezapomenula podotknout, že není pravda, že Epstein byl pod 24hodinovým dozorem kvůli prevenci sebevraždy. A přidala tvrzení mluvčího Clintonových, podle nějž je teorie směšná a samozřejmě nepravdivá.

Celý článek ZDE

Analytička Spencerová se údajné sebevraždě nediví. „Nejspíš to nemůže být žádné velké překvapení. Jeho kauza byla totiž příliš třaskavá. V blátě sexuálního zneužívání neplnoletých dívek se s Epsteinem ‚vezlo‘ až příliš mnoho známých jmen. Ve hře byla totiž image ‚elit‘, které rozhodují o chodu západní společnosti. Pan profesor Koukolík pro jejich popis použil kdysi pojem deprivanti.“

Celý komentář Terezy Spencerové ZDE

Z Epsteinovy smrti si už také vtipálci začali tropit šprýmy. Moderátor Chad Prather na Twitteru napsal: „Jestli jste překvapení tím, že Jeffrey Epstein spáchal sebevraždu, představte si, jak z toho musel být překvapený on.“

Nicméně vtípky o sebevraždě kolovaly ještě dříve, než k ní došlo. Někdo vyrobil toto vyjádření Hillary Clintonové: „Jeffrey Epstein byl po celé roky náš blízký přítel. Až spáchá příští týden okolo tři čtvrtě na tři odpoledne sebevraždu dvěma kulkami do týla, bude to velmi neočekávané a velmi zkrušující.“

Fotogalerie: - Zeman v USA

Děti české školy přejí prezidentovi k 71. narozeni...
Miloš Zeman před koncertem dětí z české školy v Če...
Miloš Zeman se sochou svobody v zádech při projížď...
Miloš Zeman na lodi při projížďce kolem Manhattanu...
Miloš Zeman na lodi při projevu k českým krajanům
Miloš Zeman na lodi při projevu k českým krajanům

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomáš Klus smutní. Zkoušel vzít Nohavicu na milost, ale už je toho příliš

20:59 Tomáš Klus smutní. Zkoušel vzít Nohavicu na milost, ale už je toho příliš

Zpěvák Tomáš Klus se na svém Facebooku tvrdě pustil do textaře a zpěváka Jaromíra Nohavici. Připomín…