Tohle je to nejhorší. Krok Rakušana, který Petr Holec nevydýchal

06.10.2022 20:01 | Glosa

Komentátor Petr Holec se opět od plic vyjádřil k politické situaci v Česku. Naložil Petru Fialovi (ODS), kterého označil za „profesionálního lháře“ a popsal, proč tak Fialu vidí. Divákům sdělil, že také možná skončí ve vězení. Tedy v případě, že se na jeho vystoupení dával ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Komentátor má za to, že Rakušan v Česku hodlá zavést totalitu. Vedle toho uhodil na Českou televizi i server Seznam Zprávy,

Tohle je to nejhorší. Krok Rakušana, který Petr Holec nevydýchal
Foto: Reprofoto: YouTube
Popisek: Petr Holec

Nejprve se vrátil k oznámení koalice SPOLU, tedy koalice ODS, lidovců a TOP 09, že nepostaví vlastního prezidentského kandidáta. Podpořili generála ve výslužbě Petra Pavla, ekonomku Danuši Nerudovou a senátora Pavla Fischera.

Byla to agónie. Premiérská trojkoalice SPOLU nám dlouho slibovala, že postaví vlastního kandidáta, protože přece nejsou v takové personální bídě, aby tři vládní strany, proboha, nenašly super kandidáta na prezidenta. A tak se stalo, daly hlavy dohromady, jak se říká, víc hlav víc rozumu, a přišlo následující oznámení. Jsou to tři strany, tak podporují Fischera, Nerudovou a Pavla. Je to možná proto, že on když se Petr Fiala něčeho zúčastní, tak všechno vyhraje. I když prohraje. Ale důležitý je říct, já jsem vyhrál. A protože tady je pravděpodobnost, že by někdo z těch tří mohl vyhrát, tak aby potom on mohl říct, vidíte, vyhráli jsme a já jsem zase vyhrál,“ předestřel svůj pohled na prezidentskou volbu Holec.

Poté označil Petra Fialu za profesionálního lháře.

„Dneska jsem koukal na zprávy v ČT a z Petra Fialy se stává profi lhář. On se naučil tolik lhát za tak krátkou dobu, že ho obdivuju, přinejmenším za tohle, protože se zase pochválil a v přímém přenosu řekl, že naše vláda pomáhá nejrychleji a nejrozsáhleji v EU, a víte, to je vám taková lež. Deník Financial Times k tomu udělala takovej graf, kde tu pomoc sjednotili a Česko z toho vyšlo v poslední čtvrtině. Ale Petr Fiala žije poslední dobou v paralelním světě,“ kroutil hlavou Holec.

Prohlásil taktéž, že „některým lidem se rozsvítí v hlavě, až jim doma zhasnou“.

Připomínal také, že Fiala dlouhodobě odmítal podpořit Petra Pavla v prezidentské volbě, kvůli jeho komunistické minulosti, ale teď je Pavel najednou jedním z trojice podpořených uchazečů o Hrad.

„Samozřejmě to nejsou žádní pokrytci. Jsou to všechno elitnější lidé, za což oni se považují, tak si prostě řekli, že generál Pavel byl lepší lampasák, byl lepší komunista, byl lepší rozvědčík. Vlastně to s námi už za komunismu myslel dobře,“ zhodnotil Holec krok koalice SPOLU. „Teď je teda pokrytectví konec a už víme, že teď už je generál Pavel v pohodě, i když byl stejným členem KSČ jako Andrej Babiš,“ doplnil ještě.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Mgr. Martin Hájek byl položen dotaz

Už jste si vyhodnotili váš neúspěch ve volbách?

Na základě čeho jste čekali větší úspěch ve volbách, když víc než zájmy občanů ČR hájíte ty evropské – např. migrační pakt, grean deal, přijetí Eura atd? Nemyslíte, že je třeba, abyste víc naslouchali tomu, co chce většina lidí v ČR? Nebo čemu přičítáte váš neúspěch? Ještě bych řekl, že si za to můž...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ukaž, koho volíš, když u nás pracuješ.“ To nejhorší, co může přinést volba poštou

21:25 „Ukaž, koho volíš, když u nás pracuješ.“ To nejhorší, co může přinést volba poštou

Sněmovnou schválená korespondenční volba připouští, aby o tom, kdo bude u nás vládnout, rozhodovali …