Tomáš Klus: Budeš viset, píšou mi. Věřím v převtělování

29.07.2018 21:51

O písničkáři Tomáši Klusovi se poslední dobou hojně mluví. Vyjádřil se totiž velmi kriticky proti účasti na akcích, které podporuje šéf hnutí ANO a premiér Andrej Babiš. V rozhovoru pro server Flowee.cz se mimo jiné vyjádřil k sociálním sítím, kde podle něj zoufale chybí kritické myšlenky.

Tomáš Klus: Budeš viset, píšou mi. Věřím v převtělování
Foto: Repro Youtube
Popisek: Tomáš Klus

„Hledám harmonii. Snažím se být v souladu se vším, což musí vycházet z nitra. To je poměrně náročné, protože člověk v mnoha ohledech překáží svému štěstí. Když se to ale daří, naše vlastní harmonie přitahuje lidi, kteří jsou podobně naladěni a práce je čím dál tím snazší, protože harmoničtí lidé si navzájem pomáhají. Je dobré začít u sebe, pak v našem nejbližším okolí, v rodině. Následně můžeme to pole rozšiřovat, až zjistíme, že jsme vlastně všichni na celém světě jedna velká rodina, která může žít a být v harmonii,“ sdělil Klus úvodem s tím, že my všichni se můžeme aktivně podílet na tom, abychom žili v harmonické společnosti. 

Následně Klus uvedl, že věří v reinkarnaci, a tak si asi v minulém životě vedl docela dobře. Tenhle život mám, přes všechny bolestné odchody bližních, vyloženě za odměnu. Pravdou je, že jsem nikdy netoužil nikomu záměrně ublížit. Přirozeně se snažím být nápomocný, vždycky jsem byl soucitný, zastával se slabších,“ zmínil Klus se slovy, že v momentě, kdy člověk dělá dobré věci, nemá zlo na čem stavět. 

Původní text ZDE.

Klus pak také zmínil, že je čas, abychom vyšli do ulic. „Ale ne protestovat a měnit věci násilím, ale poznávat se,“ sdělil. „Sociální sítě jsou obrovské plénum, využívám je k diskusi. Když něčemu nerozumím, nemám v něčem jasno, třeba v politice, oslovím veřejně konkrétní lidi a zeptám se,“ vyjádřil se k sociálním sítím Klus. Sdělil také to, že mu po vyjádření jeho názorů začaly chodit zprávy typu, že až se toho tady zmocní příznivci onoho kritizovaného politika, bude první, kdo bude viset na náměstí všem ostatním pro výstrahu.

„Já jsem se zařekl, že odepíšu každému. A 90 % lidí, kterým jsem napsal, mi odepsalo. Jejich zpráva většinou začínala omluvou. A v tu chvíli jsem pochopil, že je opravdu třeba se dotýkat nepříjemných témat, v podstatě lidi k diskuzi nutit. Stojí to i za případný odliv folowerů, protože na obou stranách barikády jsou vždycky jenom lidi se stejným cílem, jen s jiným úhlem pohledu na směr, jak tomu cíli dojít. Je na čase najít společnou řeč, pak se teprve dá konstruktivně měnit systém,“ zdůraznil Klus a zopakoval také své heslo. „Buďme spolu,“ uzavřel.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Senátor Antl seřval Dienstbiera. Jak malého kluka. Jenže o týden později Dienstbier vyhrál. Čerstvé info ze Senátu

18:46 VIDEO Senátor Antl seřval Dienstbiera. Jak malého kluka. Jenže o týden později Dienstbier vyhrál. Čerstvé info ze Senátu

Zastánci zakotvení práva držet zbraň do české ústavy vzpomínají na smutný Mnichov v roce 1938, kde b…