Tomio Okamura zaútočil na Babiše hrozivým VIDEEM: Bezpečnost v ČR se opět zhoršila, hrozí teroristické útoky!

27.12.2017 12:25

Předseda SPD Tomio Okamura se pořádně obul do předsedy vlády Andreje Babiše (ANO). Tento předseda vlády nám prý dnes vládne tak špatně, že vzrostlo riziko spáchání teroristického útoku v naší zemi. Okamura se ale pustil i do EU.

Tomio Okamura zaútočil na Babiše hrozivým VIDEEM: Bezpečnost v ČR se opět zhoršila, hrozí teroristické útoky!
Foto: ReproFoto: Facebook
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura.
reklama

Tomio Okamura na videu a sociální síti Facebook naznačuje, že Česká republika nemusí být tak bezpečnou zemí, jak se tvrdívá.

„Bezpečnost v České republice se opět zhoršila a hrozí teroristické útoky. To je tristní výsledek pátého roku vládního angažmá Andreje Babiše. A teď se situace ještě zhoršila. Po Staroměstském náměstí se v Praze nově objevily betonové zátarasy, které mají zabránit případnému teroristickému útoku, také na obou stranách Václavského náměstí. ... Co k tomu říct? Je to výsledek našeho členství v EU a zcela neschopné vlády, která není schopna trvale zajistit bezpečnost našich občanů. Problémem je, že Andrej Babiš jakákoliv systémová řešení odmítá a bezpečnostní situace se přitom zcela prokazatelně zhoršuje,“ vypálil kritiku na videu Okamura.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Hnutí SPD Tomia Okamury údajně na rozdíl od vlády nabízí recept, jak bezpečnost země zajistit. V prvé řadě je podle Okamury třeba prosadit zákon, který by trestal šíření nenávistných ideologií. Mezi ty předseda SPD počítá i islámskou ideologii. K tomu je prý třeba označit nelegální překročení hranice za trestný čin. Dnes je to pouze přestupek. Do třetice všeho dobrého nesmí podle Okamury chybět ani odchod Česka z EU. Díky vystoupení z EU si podle Tomia Okamury budeme moct sami nastavit bezpečnostní i azylovou politiku.

„V naší evropské parlamentní frakci Evropa národů a svobody (ENF) v čele s Marine Le Pen společně prosazujeme, aby se stávající Evropská unie včetně všech současných unijních institucí transformovala do Unie svobodných evropských národů (U.E.N.), kde bude nadále vzájemně platit volný pohyb osob, pracovních sil, kapitálu, zboží a služeb. To je budoucí funkční model evropské spolupráce. Současná centrálním diktátem řízená EU je nereformovatelná a bude se postupně rozpadat,“ pokračoval Okamura.

Okamura ve videu prohlásil:

Bezpečnost v České republice se opět zhoršila a hrozí teroristické útoky. To je tristní výsledek pátého roku vládního angažmá Andreje Babiše. A teď se situace ještě zhoršila. Po Staroměstském náměstí se v Praze nově objevily betonové zátarasy, které mají zabránit případnému teroristickému útoku, také na obou stranách Václavského náměstí. Zábrany byly instalovány na žádost policie a jejich cílem je ochránit chodce před teroristy. Odborníci však účinnost zátarasů zpochybňují. Podle specialisty Davida Rožka zátarasy případnému útoku nezabrání, ale pouze zpomalí vozidla útočníků. Kromě centra Prahy jsou protiteroristické betonové zábrany rozmístěny také před obchodním domem Novodvorská Plaza na Praze 4 a před nákupním centrem Nový Smíchov, kde jsou přebarvené na černo a jsou osazeny květináči.

Co k tomu říct? Je to výsledek našeho členství v EU a zcela neschopné vlády, která není schopna trvale zajistit bezpečnost našich občanů. Problémem je, že Andrej Babiš jakákoliv systémová řešení odmítá a bezpečnostní situace se přitom zcela prokazatelně zhoršuje.

Naše hnutí SPD přitom řešení nabízí - prosazujeme nulovou toleranci nezákonné migrace, zákaz propagace islámské ideologie v ČR, zavedení trestného činu nezákonného překročení státní hranice pod tvrdými nepodmíněnými tresty (dnes je to pouze přestupek) a samozřejmě referendum o vystoupení ČR z EU, jelikož jen tak budeme moci mít vlastní bezpečnostní politiku a azylové zákony.

V naší evropské parlamentní frakci Evropa národů a svobody (ENF) v čele s Marine Le Pen společně prosazujeme, aby se stávající Evropská unie včetně všech současných unijních institucí transformovala do Unie svobodných evropských národů (U.E.N.), kde bude nadále vzájemně platit volný pohyb osob, pracovních sil, kapitálu, zboží a služeb. To je budoucí funkční model evropské spolupráce. Současná centrálním diktátem řízená EU je nereformovatelná a bude se postupně rozpadat.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 11 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://www.spd.cz/…
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky.
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To už dál nevydržíme, tuší Šmucler. Navrhuje změnu, která bude zajímat hlavně důchodce

21:36 To už dál nevydržíme, tuší Šmucler. Navrhuje změnu, která bude zajímat hlavně důchodce

Prezident České stomatologické komory a nově také člen krizového štábu Roman Šmucler volá po uvolněn…