VIDEO Jaromír Soukup rozsápal Slonkovou a kauzu Babiše mladšího zboxoval tvrdými slovy

14.11.2018 8:01

Na TV Barrandov se včera v pořadu Moje Zprávy obou Andrejů Babišů zastal vlastník a generální ředitel této televize Jaromír Soukup. Kauzu nazval „Hon na syna“. „Je to ukázka český hnusný novinářský žumpy,“ rozčiloval se nad reportáží Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka. Prý se v ní nic nového nezjistilo a jedná se o „malou nechutnou manipulaci“. A opět se trefil do Kalouska.

VIDEO Jaromír Soukup rozsápal Slonkovou a kauzu Babiše mladšího zboxoval tvrdými slovy
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup hovoří o Kalouskovi

Hon na syna prý natočila „provinční televize“. „Byli jsme svědky takové malé nechutné manipulace. Udělat rozhovor s člověkem, který je evidentně nemocný, a postavit na tom kauzu, může jen totální mediální mimoň,“ vypálil Soukup na adresu reportérů Seznamu Slonkové a Kubíka. A to je prý na ně ještě vlídný. „Co jsme se z té reportáže opravdu dozvěděli?“ ptal se Jaromír Soukup. Že syn premiéra podepsal před deseti léty nějaké smlouvy. A jinak prý nic, tvrdil Soukup.

Anketa

Má premiér Andrej Babiš po slovech svého syna vaši lidskou důvěru?

89%
11%
hlasovalo: 38910 lidí

„Je to ukázka český hnusný novinářský žumpy,“ nadával generální ředitel Barrandova s tím, že se zde plete investigativní žurnalistika a angažovaná novinařina. „V Česku se to smotalo,“ tvrdí. „Zatraceně, jak může vůbec někdo vypustit z úst úvahu, že je divné, že Andrej Babiš svěřil nějaký majetek dětem, které jsou nemocné?“ ptal se moderátor. „Vy víte, co vás čeká za rok? Jestli u vašeho dítěte nepropukne nemoc?“ ptal se dál. „Já vám garantuji, že premiér by dal cokoliv za to, aby měl své děti zdravé, stejně jako každý otec,“ ujišťoval Jaromír Soukup diváky. Psychické choroby Babišových dětí jsou údajně novinářům známé a vyrazit za nimi dělat rozhovor je prý „totálně nechutné“ a podle Soukupa tak lepšolidé ukázali svou pravou tvář. Dodal, že té lokální televize je mu prý líto. „Níž se podle mého opravdu klesnout nedá,“ prohlásil.

Fotogalerie: - Sněmovna bez Babiše

Schůze sněmovny. Na programu například novela záko...
Richard Brabec, místopředseda vlády a ministr živo...
Pavel Kováčik
Dan Ťok, ministr dopravy
Schůze sněmovny. Na programu například novela záko...
Petr Fiala

„Peskujme Babiše za to, že se vykašlal na výstavbu bytů, že dělá málo pro to, aby tu byly důstojné platy, nadávejme mu za to, co dělá v politice, properme to, co dělá pro Agrofert, ale netahejme do toho jeho děti, to se prostě nedělá,“ apeloval Jaromír Soukup. A na závěr si od Jaroslava Plesla vypůjčil repliku, že zástupci demokratické opozice se z ničeho nic stanou doktory. Dodal, že doufá, že Babiše mladšího nebude léčit Kalousek, „protože víte, jak by to dopadlo,“ naznačil imaginární láhev Jaromír Soukup.

Kalouskova léčba v podání Jaromíra Soukupa
Repro TV Barrandov

Celý pořad ZDE

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman zklamal Bakalovy novináře. Také ty z ČT, kvůli penězům. „Naprdne“ i Rychetského

22:41 Zeman zklamal Bakalovy novináře. Také ty z ČT, kvůli penězům. „Naprdne“ i Rychetského

„Turecko se podle mého názoru dopustilo válečných zločinů a v každém případě si myslím, že by minimá…