VIDEO Jaromír Soukup rozsápal Slonkovou a kauzu Babiše mladšího zboxoval tvrdými slovy

14.11.2018 8:01 | Zprávy
autor: kas

Na TV Barrandov se včera v pořadu Moje Zprávy obou Andrejů Babišů zastal vlastník a generální ředitel této televize Jaromír Soukup. Kauzu nazval „Hon na syna“. „Je to ukázka český hnusný novinářský žumpy,“ rozčiloval se nad reportáží Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka. Prý se v ní nic nového nezjistilo a jedná se o „malou nechutnou manipulaci“. A opět se trefil do Kalouska.

VIDEO Jaromír Soukup rozsápal Slonkovou a kauzu Babiše mladšího zboxoval tvrdými slovy
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup hovoří o Kalouskovi

Hon na syna prý natočila „provinční televize“. „Byli jsme svědky takové malé nechutné manipulace. Udělat rozhovor s člověkem, který je evidentně nemocný, a postavit na tom kauzu, může jen totální mediální mimoň,“ vypálil Soukup na adresu reportérů Seznamu Slonkové a Kubíka. A to je prý na ně ještě vlídný. „Co jsme se z té reportáže opravdu dozvěděli?“ ptal se Jaromír Soukup. Že syn premiéra podepsal před deseti léty nějaké smlouvy. A jinak prý nic, tvrdil Soukup.

„Je to ukázka český hnusný novinářský žumpy,“ nadával generální ředitel Barrandova s tím, že se zde plete investigativní žurnalistika a angažovaná novinařina. „V Česku se to smotalo,“ tvrdí. „Zatraceně, jak může vůbec někdo vypustit z úst úvahu, že je divné, že Andrej Babiš svěřil nějaký majetek dětem, které jsou nemocné?“ ptal se moderátor. „Vy víte, co vás čeká za rok? Jestli u vašeho dítěte nepropukne nemoc?“ ptal se dál. „Já vám garantuji, že premiér by dal cokoliv za to, aby měl své děti zdravé, stejně jako každý otec,“ ujišťoval Jaromír Soukup diváky. Psychické choroby Babišových dětí jsou údajně novinářům známé a vyrazit za nimi dělat rozhovor je prý „totálně nechutné“ a podle Soukupa tak lepšolidé ukázali svou pravou tvář. Dodal, že té lokální televize je mu prý líto. „Níž se podle mého opravdu klesnout nedá,“ prohlásil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …