Jak hodnotíte včerejší debatu Andreje Babiše a Petra Pavla na ČT? Může Andrej Babiš podobnými výkony zvrátit nepříznivé preference? ptaly se ParlamentníListy.cz. Podle Michala Haška jsme viděli první debatu amerického střihu, naopak podle Františka Laudáta byla hrozná a plně odpovídající tomu, že diskutovali dva bývalí komunisti.
Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
Mimo ostatní "víajpáky" mě fascinuje zejména Laudát, jirilp
, 24.01.2023 9:59:24
který se angažuje v Klubu angažovaných nestraníků! Když tento klub, zvaný KAN, v roce 1968 vznikl, bylo Laudátovi 8 roků, takže ví tak akorát h...., co to v té době znamenalo. Uráží mě to, protože v té době jsme v KANu opravdu prosazovali odchod Rusů z Československa! A tenhle blbeček se předvádí, aniž tuší, co to tehdy znamenalo a jaké riziko to představovalo. Laudáte, zalez do díry a drž tlamu!