Mira Třebická: Filip Turek ukradl v mateřské školce své spolužačce lízátko!

23.06.2024 17:36 | Komentář

Je to vůbec možné? Vidíte, nakonec se z něj vyklubal zloděj! Od našich novinářů totiž čekám každým dnem, že se něco obdobně nemorálního a šíleného na našeho europoslance dočtu.

Mira Třebická: Filip Turek ukradl v mateřské školce své spolužačce lízátko!
Foto: CNN Prima NEWS
Popisek: Filip Turek v předvolební debatě na CNN Prima NEWS

Ono nestačí že hajluje, ono nestačí že je sběratel všeho možného, on má doma nože s hákovým křížem, on je fašista a do toho všeho ještě lže! Nenahlásil stavbu zahradního domku, no a teď na něj prasklo to s tou spolužačkou, že ji okradl. On bude krást i v Bruselu!

Vyjížděla jsem ráno z garáže, mával! na mě soused a já mu pozdrav z okýnka auta opětovala. Zcela jsem ztuhla, vypnula motor, levá ruka, která zdravila, se začala třást a já si uvědomila, že jsem fašistka, že hajluji, že sousedi hajlují, že jsme národ fašistů. Zacouvala jsem zpět do garáže a zpytovala svědomí.

Nepochybuji o tom, že tato absurdní situace, ve které poslední roky žijeme, nedostihla jen mě, ale dostihla celý český národ. Na jedné misce vah máme lži o dotacích, lži o migračním paktu, lži o podnikatelské družstevní záložně a zpronevěře 350 milionů korun, o financování ODS z peněz vypraných v kampeličce, o neziskové organizaci Petra Fialy a osmdesáti dvou smlouvách v hodnotě 48 milionů korun, o dalších dotacích v hodnotě 28 milionů korun, o kauze Dozimetr, o sebevraždě šéfa kampeličky, o dalších úmrtích, o střelbě na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, o pochybeních ministra Rakušana, o pochybení Policie ČR, o dalších čtrnácti mrtvých. Mám pokračovat?

Mohla bych, ale už nechci, mám toho na dvě A4, ale kdo se postará o moje duševní zdraví? Psychiatři nejsou pro děti, natož pro starou ženskou. Tak budu jen prosit. Budu prosit naše sdělovací prostředky, aby začaly objektivně pracovat, tak jak je to kdysi učily na fakultě žurnalistiky. Aby si na pomyslnou misku vah daly zjednodušeně Turkovo ukradené lízátko a na tu druhou lži, zpronevěry, zneužívání dotací, sebevraždy a vraždy.

Děkuji.

PS: Mohla bych volit slovník současné ODS - mohla bych mluvit o píč*ch, zmr…, přát někomu smrt. Mohla bych po nocích a po litráncích chlastu horovat pro vystoupení z OSN, nedělám to. Dnes jsem šla do lékárny pro dva léky. Nepřinesla jsem ani jeden. Prý výpadek.

A ještě jeden postřeh - když Petr Fiala lže, má skleněné čelo. Tak prosím, milé zlaté sdělovací prostředky, dělejte svoji práci.

Děkuji ještě jednou.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Skvěle napsáno,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseJiří Linds , 23.06.2024 19:17:48
děkuji !!!

|  5 |  0

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Můžeme brát vážně výsledky průzkumu Median?

15:29 Jiří Paroubek: Můžeme brát vážně výsledky průzkumu Median?

Agentura Median patří u nás k mainstreamovým agenturám pro výzkum veřejného mínění. Alespoň podle mé…