Dnes už ČSSD do vlády nechce, myslím si. Milan Štěch otevřeně promluvil

11.07.2018 10:52 | Zprávy

ROZHOVOR Kdyby se vnitrostranické referendum o vstupu sociální demokracie do vlády konalo nyní, po všech těch kotrmelcích kolem ministerstev zahraničních věcí a spravedlnosti, dopadlo by podle předsedy Senátu Milana Štěcha opačně, tedy proti vstupu do vlády s Andrejem Babišem. „Jsem přesvědčen, že to není dobrý krok ze strany sociální demokracie a že s Andrejem Babišem je to velmi rizikové. S tímto předsedou vlády, je každá dohoda na vodě,“ prohlásil v rozhovoru pro PL šéf horní komory Milan Štěch, který od počátku varuje před spoluprací sociálních demokratů s hnutím ANO.

Dnes už ČSSD do vlády nechce, myslím si. Milan Štěch otevřeně promluvil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Senátu Milan Štěch
Dnes se hlasuje v Poslanecké sněmovně o důvěře vládě. Zdá se, že všichni poslanci ČSSD vládu Andreje Babiše podpoří. Myslíte si, že je to jisté, že už se nic nezmění?
 
Nevím, spíš předpokládám, že to projde. Ale nevím.


Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vystřižený Nohavica, jako kdysi zmínka o Bakalovi. Tak dnes funguje ČT

9:44 Vystřižený Nohavica, jako kdysi zmínka o Bakalovi. Tak dnes funguje ČT

TÝDEN V MÉDIÍCH Ústavní soud se podle člena Rady Českého rozhlasu a mediálního analytika Petra Žanto…