Protože současná politická garnitura nedělá nic proto, abychom se vrátili ke zdravému rozumu a normálnímu životu, musejí do politiky přijít noví lidé, kteří přinesou změnu. Myslí si to alespoň primář a kardiolog Fakultní nemocnice na Bulovce Miroslav Erbrt. Právě proto se i on rozhodl, že již nemůže mlčky přihlížet a sám chce k této změně přispět tím, že se bude ucházet v podzimních volbách do Senátu o důvěru voličů v senátním obvodu Prahy 8.
Foto:
Archiv ME
Popisek: Primář a kardiolog Fakultní nemocnice na Bulovce Miroslav Erbrt
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
Nic se nezmění, Petr Novák
, 01.08.2024 13:34:04
I když má primář pravdu, stejně se nic nezmění. Raději měl zůstat ve zdravotnictví, kde je potřebnější. Zbytečných politiků máme dost a klidně můžeme i vyvážet.