Drahoš podporuje přijímání imigrantů, propaguje islám a spolupracuje s islamisty. To, co sám nedávno řekl, ukazuje jeho skutečnou tvář. Je to lhář. Znalec islámu hovoří

19.01.2018 4:43 | Zprávy

ROZHOVOR „Ano, pan Drahoš propaguje přijímání uprchlíků a migrantů,“ říká bývalý muslim, autor knihy „Islám a islamismus v České republice“ Lukáš Lhoťan, který hovoří o tom, že Drahoš spolupracuje s islamisty na propagaci islámu. „Není vám to divné, že Drahoš tak aktivně útočí na Rusko, Čínu, Putina, ale mlčí k islámským totalitním režimům a islamistům? Naopak jim nadbíhá a pořádá s nimi konference,“ dodává Lhoťan.

Drahoš podporuje přijímání imigrantů, propaguje islám a spolupracuje s islamisty. To, co sám nedávno řekl, ukazuje jeho skutečnou tvář. Je to lhář. Znalec islámu hovoří
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lukáš Lhoťan

Kandidát na prezidenta Drahoš řekl, že přijmout 2 600 prověřených uprchlíků nebo migrantů by neměl být žádný problém. Co si o tom myslíte?

Ano, pan Drahoš propaguje přijímání uprchlíků a migrantů. Zatím souhlasí s pár tisíci, ale kdoví, jestli pak nezvedne laťku na desítky tisíc? Jenže problém také není prověření těch příchozích, ti, co přišli do Francie, Anglie, byli také prověření a problémy dělají až jejich děti a vnuci. Kdyby šlo o přijímání uprchlíků z „vyspělé“ Evropy, jež prchají před multikulturním rájem a rozmáhajícím se islámem, tak jsem pro a rád tyto skutečné Francouze, Němce, Nizozemce či Italy přijmu.

Ale nevidím důvod, proč bychom měli přijímat lidi, kteří si chtějí žít svůj způsob života, jenž je tvořen jinými hodnotami a zvyky, než jsou ty naše. Myslím si, že pan Drahoš se teď bude krotit a snažit se tvářit, že není pro přijímání uprchlíků, ale to, co sám nedávno řekl, ukazuje jeho skutečnou tvář, když řekl, že „přijmout 2 600 prověřených uprchlíků nebo migrantů by neměl být žádný problém“.

Je více důkazů, že pan Drahoš podporuje masovou migraci, hlavně muslimů, do Evropy?

Ano, těch důkazů je více. Například pan Drahoš je signatářem prohlášení „Výzva vědců“, což je pamflet proti odmítání přistěhovalectví muslimů do ČR a pomoci (nejen) muslimským uprchlíkům přesídlit k nám a rozdělit se s nimi o naše „bohatství“.

V tom prohlášení se nepřímo hovoří o tom, že je základ islámu dobrý. Píše se tam například, že „muslimové jsou házeni do jednoho pytle s teroristy“. Hmm, si tak říkám, jestli stejně tak pan Drahoš odsuzuje házet do jednoho pytle nacisty a členy SS? Přece ne každý nacista byl esesmanem, že?

A v onom slavném prohlášení pan Drahoš podepsal i toto: „Všem, kdo v Evropě hledají útočiště, by mělo být zajištěno bezpečí a důstojné zacházení. Ti skutečně potřební musejí být přijímáni a integrováni na základě individuálního a spravedlivého výběrového procesu, aniž by je předem diskvalifikovala jejich etnická či náboženská identita.“

Takže se opět hlásí k tomu, že se máme starat o živobytí lidí, kteří se o sebe nedokázali postarat sami a přelidňují se velkou rychlostí ve svých domovinách? Náš stát, jenž stále více diskriminuje naše občany a nestará se o ně a nechává živořit občany v důchodu v reálné chudobě a s otřesně špatnou péčí, ale podle Drahoše se má starat o obstojné živobytí imigrantů/uprchlíků?

Víte, já, asi na rozdíl od pana Drahoše, žiji mezi reálnými lidmi, jež dřou ve fabrikách nadnárodních firem za pár korun a ničí si tam zdraví a jejich lidská práva jsou pošlapávána (viz dokumentární seriál novinářky Saši Uhlové). Tito lidé přežívají z měsíce na měsíc a jsou prakticky neustále na hranici chudoby. Takových lidí v této zemi není pár, ale velké procento. A na takové lidi se pan Drahoš a spol. vykašlali a nadbíhají imigrantům a jejich lobby! A to má být prezident nás, obyvatel ČR, nebo těch nových obyvatel ČR, jež sem chce přerozdělit vedení EU, aby to zde osídlili místo nás! Mimochodem, nedivil bych se, kdyby v těchto fabrikách měli své podíly ti miliardáři, kteří sponzorují pana Drahoše…

Proč?

Protože Drahoš, na rozdíl od Miloše Zemana, není odpůrcem přijímání imigrantů/uprchlíků a tito miliardáři a nadnárodní firmy potřebují do svých továren levnou pracovní sílu místo nás Čechů chtějících slušnou mzdu, a tak si asi myslí, že jim tento cíl splní pan Drahoš. Což je blbost. Protože ti imigranti/uprchlíci se raději vrhnou na náš sociální systém nebo utečou na Západ, ale rozhodně nebudou dřít za směšné mzdy jako Češi…

To zní, jako byste říkal, že Češi jsou blbí...

Ano, upřímně říkám, že jako národ jsme v tuto chvíli blbí a většina národa se nechala uchlácholit klamáním stoupenců EU nebo na všechno kašle. Tento národ je od roku 1989 vystaven mediálním kampaním, jež ho lživě přesvědčily, že nemáme na to, mít lepší mzdy, lepší potraviny, lepší život. A tyto kampaně vedli právě lidé, jako je pan Drahoš a ti, kdo za ním stojí. A tak český blbý člověk pracuje v továrně za pár korun, aby pak to, co on vyrobí, levně odvezli do Německa a tam to za německý plat jen smontovali a pak to draze prodali Rusku nebo Číně, například. Proto západoevropské firmy, západní vlády a vedení EU potřebuje v ČR poslušného prezidenta Drahoše, který tohle všechno bude tolerovat a podporovat. Nepotřebují tam Miloše Zemana, který na tohle upozorňuje a nebojí se ozvat proti tomu, jak s námi EU, západní vlády a oligarchové vojebávají. Ano, na to, co se tady děje, je možné použít jen tohle sprosté slovo, které výstižně popisuje celý tento stav.

A obávám se, že se jim jejich přání splní, protože nějakých 40 procent voličů k volbám nešlo a další podlehli propagandě pana Drahoše a spol. A dokud jako národ budeme takhle většinově blbí a budeme držet hubu a krok, tak budeme otročit pro západoevropské státy a firmy a nebudeme se mít dobře. Protože západ EU vysává východ EU, aby mohl financovat své rozsáhle sociální programy a podporu pro imigranty a uprchlíky a zbylo něco i na nadnárodní firmy a rozkrádání veřejných zdrojů skrze politickou korupci. 

V rozhovoru pro Český rozhlas Drahoš řekl, že „ruské tajné služby mají zájem na tom, aby byl Miloš Zeman znovu zvolen. Nemůžu to dokázat, ale i BIS to připustila ve své výroční zprávě.“

Tak nejprve bych doplnil, že v tom rozhovoru pan Drahoš také tvrdí, že BIS připustila ovlivňování českých voleb ruskou tajnou službou. Ovšem česká kontrarozvědka BIS jasně řekla, že to je lež. Tedy pokud nemá pan Drahoš důkazy, které BIS nemá, a pak nechápu, proč je nepředal BIS?! Naopak pan Drahoš opět lže a šíří dezinformace a fake news o zapojení ruské rozvědky, a to přestože to jasně již na počátku prosince 2017 BIS vyvrátila!

Je mi tedy záhadou, proč tady v médiích může pan Drahoš rozhlašovat fake news a konspirace o údajném zapojení ruských tajných služeb do ovlivňování prezidentských voleb v ČR a odbor na boj proti fake news a dezinformacím na Ministerstvu vnitra ČR k tomu mlčí? A mlčí i Jakub Janda z neziskových Evropských hodnot a další údajní bojovníci proti konspiracím, fake news a dezinformacím. Vychází mi z toho jediný závěr, že všichni tito velcí bojovníci tiše souhlasí se šířením lží, fake news a dezinformací o prezidentu Zemanovi, a to je fakt děsivé… Hlavně v souvislosti s tím, že úředníci ministerstva vnitra tak vlastně svou nečinností zasahují do voleb a nepřímo podporují pana Drahoše a jeho kandidaturu a pak i to, že mnohé z těchto neziskovek pro boj proti dezinformacím a fake news sponzorují granty z EU, USA a nadnárodní firmy, a proto to může vypadat, že vlastně jim vyhovuje šíření těchto fake news a dezinformací…

Je to vlastně ovlivňování voleb a občanů České republiky. Oni dělají přesně to, z čeho obviňují Rusko – manipulují a ovlivňují volby v České republice…

Ale pan Drahoš se odvolává na výroční zprávu české kontrarozvědky za rok 2016...

Logicky je to ovšem nesmysl, protože výroční zpráva BIS vyšla v říjnu 2017 a v prosinci vyšlo ono dementování Drahošových lží vedením BIS.

Ale pro jistotu jsem si přece jen tu výroční zprávu české kontrarozvědky přečetl znovu a použití slovního spojení Rus tam je užito 49krát, ale ani jednou se tam nehovoří o ovlivňování voleb ruskou rozvědkou, jak tvrdí pan Drahoš. Česká kontrarozvědka pouze popisuje, že ruská rozvědka se snaží prosazovat v ČR ruské zájmy, což ovšem dělají i rozvědky USA, Německa, Saúdské Arábie a podobně. To ovšem panu Drahošovi nevadí. Myslím si, že je jasný rozdíl v použití termínu volby a zájem. Pokud pan Drahoš trvá na tom, že česká kontrarozvědka ve výroční zprávě hovoří o ovlivňování prezidentských voleb, tak ať to dokáže. Jinak je to opravdu pěkný lhář a je smutné, že ho podporují ti, kteří tvrdí, jak jim vadí lži prezidenta Zemana, ale lži Drahoše jim nevadí… A hlavně že on sám o sobě prohlašuje, jak je čestný, morální a pravdomluvný člověk a jeho fanoušci ho připodobňují k Masarykovi. Což je vysloveně lhaní o historii.

Jak to myslíte?

Podívejte se na to jednoduše. Masaryk celý svůj život bojoval proti tehdejší formě EU – rakousko-uherské monarchii. Masaryk bojoval za svobodu a nezávislost českého národa. Naopak Drahoš veřejně deklaruje podřízení zájmu českých občanů zájmům EU a omezování naší suverenity a nezávislosti. Opravdu jen fanatický magor či lhář ho může srovnávat s Masarykem!

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pouštějte ho na Silvestra.“ Vyoral se podíval na Schmarczův „výkon“. A měl jasno

15:15 „Pouštějte ho na Silvestra.“ Vyoral se podíval na Schmarczův „výkon“. A měl jasno

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Myslím, že Schmarcz by se hodil spíše do některého ze zábavných p…