Nakopat do p*dele! Dobytek Kolář. Podlost v nouzovém stavu. Foldyna ještě velmi, velmi přitvrdil

03.04.2020 14:01 | Zprávy

ROZHOVOR Za ostudu celého národa označil poslanec Jaroslav Foldyna dnešní odstranění sochy Koněva v Praze 6 z jeho původního místa. Tamního starostu Ondřeje Koláře nazval dobytkem, navíc celou akci označil za vrchol podlosti. Foldyna věří, že lidé vnímají takovou podlost, a tvrdí, že je důkazem bezcharakternosti tamního vedení. „Starosta a představitelé Prahy 6 se ukázali v plné nahotě, je to skupina pražských zoufalců,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz a těžko hledal slova.

Nakopat do p*dele! Dobytek Kolář. Podlost v nouzovém stavu. Foldyna ještě velmi, velmi přitvrdil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Foldyna

Praha 6 dnes přesunula sochu maršála Koněva, aby ho uschovala v depozitáři do doby, než se tamní zastupitelstvo dohodne, kde by Muzeum paměti 20. století mělo vzniknout. Co tomu říkáte?

Myslím, že když se rozhlédneme kolem sebe a víme, v jaké situaci se naše země nachází, jaké mimořádné události se odehrávají, a v rámci toho někdo udělá tento krok, až bych řekl podlost, tak to jasně ukazuje na charakter lidí, kteří o tom rozhodují. Starosta Ondřej Kolář a představitelé Prahy 6 se ukázali v plné nahotě, je to skupina pražských zoufalců, kteří využili situace, a jen těžko hledám slova, kterými, nechci být vulgární, kterými bych tohle vyhodnotil.

V současné době, kdy se řeší životy a zdraví občanů, oni dělají takovou věc. To jen svědčí o charakteru lidí, kteří jsou bezskrupulózní, bez jakýchkoliv zábran a jenom prosazují politická gesta a rozhodnutí. Místo, aby se starali o dostatek roušek a dezinfekce pro občany, tak odstraňují sochu a domnívají se, že tím vyhrají druhou světovou válku. Nikdy nemohou vyhrát a teď prohráli bitvu současnosti i budoucnosti a myslím si, že jim to lidé spočítají.

Takže se domníváte, že odstranění sochy je účelné v době krizového stavu tak, jak se domnívá prezident Miloš Zeman? Ten slovy svého mluvčího tento krok odsuzuje a považuje ho za morálně neospravedlnitelný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

18:00 Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

Architekt, pražský zastupitel a kandidát SPD na primátora hlavního města Prahy Milan Urban v rozhovo…