Zbrojaři a sorosovci nebudou rádi. Ševčík o Trumpově vizi „zlaté éry“

11.11.2024 17:13 | Rozhovor
autor: Jan Novotný

Pro normální Američany je zvolení Donalda Trumpa dobrá zpráva. „Kdo mu nemohl přijít na jméno jsou však lidé, kteří prošli školicím centrem Sorosových a dalších neziskovek spojených s Aspen Institutem a slouží zájmům určitého politického spektra kolem takzvaných progresivistických politických uskupení jak v USA, tak v globálně propojených finančních skupinách. U nás je to okruh pracovníků spolupodílejících se na řízení prezidenta Pavla,“ říká ekonom Miroslav Ševčík. Trump bude mít podle něj plné ruce práce s ekonomickým ozdravením USA po Bidenově vládě. Na to musí přijít radikální změny. Ševčík varuje, že Trump zřejmě bude chtít zavést cla i proti zemím EU. „Velmi zajímavá bude jeho avizovaná snaha o odstoupení od Pařížské dohody o klimatu,“ dodává.

Zbrojaři a sorosovci nebudou rádi. Ševčík o Trumpově vizi „zlaté éry“
Foto: Repro ČT
Popisek: Miroslav Ševčík v Událostech komentářích

47. americkým prezidentem se stane Donald Trump. Je to pro Ameriku dobře?

Pro normální Američany, kteří nemají rádi válku a násilí, je to určitě dobrá zpráva. Pozdvižení to už vyvolalo u představitelů tzv. Deep State a určité obavy mohou mít z důvodů své předchozí činnosti představitelé některých tajných služeb.

A samozřejmě dobré to není pro celou řadu dalších lobbistických a zájmových skupin, které ovládaly bezprostřední politické okolí podle samotných mnohých představitelů Demokratické strany senilnějícího prezidenta Bidena napojeného mimo jiné na korupční skupiny kolem jeho syna. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Neziskovky, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseFilipes , 11.11.2024 19:55:16
jsou velmi často jen maskované aparáty globálního zločince Sorose,který vždy byl jen pacholek Rothschildu pro špinavou práci pod bouřlivým názvem. Největší problém. Je odlišit skutečně užitečné neziskovky od těch řízených Sorose.Ale dá to bezpečné poznat podle původu peněz, které neziskovky dostávají. Když rozpletete cestu peněz, dojdete vždy bezpečně k pravému účelu dané neziskovky. Ale rozplest tu síť je stále obtížnější. A na to ti šmejdi spoléhají.

|  11 |  0

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…