Zestátnit ČT, navrhl Babiš. Velký křik. „Ale ČT státní je,“ vložil se do věci komentátor

29.03.2024 17:56 | Rozhovor

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA – „Čučkař Koudelka.“ Komentátor není nijak ohromen tím, že BIS „vypátrala“ server, který měl „ovlivňovat“ volby do europarlamentu tím, že zveřejňoval rozhovory s různými politiky. „Ve skutečnosti však drtivá většina tajných služeb všech zemí hájí zájmy daného stávajícího režimu,“ soudí a poukazuje na to, že Koudelka je držitelem medaile od CIA. Stále také čeká, kdy BIS přinese relevantní důkazy k Vrběticím.

Zestátnit ČT, navrhl Babiš. Velký křik. „Ale ČT státní je,“ vložil se do věci komentátor
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral

BIS se pochlubila, že odhalila „ruskou špionážní buňku“, která provozovala jakýsi server Voice of Europe, kde byly rozhovory s Václavem Klausem a s dalšími lidmi. Prý se dokonce měly přenášet nějaké peníze v hotovosti. Stát za tím celým měl miliardář Medvedčuk, který před invazí na Ukrajinu měl zabezpečovat „diverzní činnost“ na Ukrajině (což mu asi moc nešlo). To je ale příběh, co?

Je to nicméně příběh, který bohužel ilustruje práci naší, obávám se, ideologicky zaslepené Bezpečnostní informační služby vedené čučkařem Koudelkou, který se honosí medailí CIA za poslušnost, pardon, za perfektní a profesionální spolupráci. Člověku je rozpačitě, když slyší, s jakými pakárnami přichází zpravodajská služba, která by snad měla hájit zájmy České republiky a jejích občanů. Ve skutečnosti však drtivá většina tajných služeb všech zemí hájí zájmy daného stávajícího režimu – ať už ho nazýváme socialismem, fašismem, nacismem, komunismem nebo třeba demokracií –, který má bohužel vždy tendenci hromadit více a více moci a postupně a nenápadně tíhnout k totalitě. Taky čekám, kdy BIS konečně přinese jakékoliv relevantní důkazy v kauze Vrbětice. Nikoliv jen ideologická obvinění ne nepodobná oněm nyní tak populárním dezinformacím, hoaxům a fejk ňůsům.

Poslankyně Eva Decroix už hlásá, že „ruská chobotnice" má mnohem víc chapadel a že už je jasné, kdo tady šíří ty „Putinovy narativy“. Co takové prohlášení znamená?

Že Eva Decroix drží správnou ideologickou linii a veze se s proudem, jak mrtvá ryba. Myslím, že každý člověk s IQ alespoň srovnatelným s Pepou Stosedmičkou tuší, že v ČR mají chapadla všemožné chobotnice, které si zde hájí, nárokují nebo skrze naše politruky a mediální pologramoty prosazují své zájmy. A je dle mého naprosto evidentní, že v mediálně-politickém mainstreamu mají převahu chapadla z Washingtonu, Bruselu, Berlína a jednoho dalšího nedotknutelného místa. Chapadla z Ruska, Číny a odjinud jsou zde pochopitelně rovněž, ale jsou v současnosti pod větším drobnohledem a tahají za kratší konec.

Ředitel BIS Michal Koudelka je při chuti. Po setkání s prezidentem Pavlem řekl, že bezpečnostní situace je nejhorší od druhé světové války. Nad tím váhají i historici, kteří mu připomněli tzv. kubánskou krizi. Co tím Koudelka sleduje?

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Karel Šebesta

Mgr. Martin Hájek byl položen dotaz

Už jste si vyhodnotili váš neúspěch ve volbách?

Na základě čeho jste čekali větší úspěch ve volbách, když víc než zájmy občanů ČR hájíte ty evropské – např. migrační pakt, grean deal, přijetí Eura atd? Nemyslíte, že je třeba, abyste víc naslouchali tomu, co chce většina lidí v ČR? Nebo čemu přičítáte váš neúspěch? Ještě bych řekl, že si za to můž...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Putin, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuselibuse... , 29.03.2024 18:51:06
Putin se před 24. 2. 22 snažil Západ přimět k jednání a hlavně dodržení Minských dohod.. Na ruských hranicích tehdy od roku 2014 hořela občanská válka, kde proti ruskojazyčnému obyvatelstvu bojovaly jednotky, vycvičené západními instruktory a podporované vládou Zelenského (předtím Porošenkem). To, že se na Ukrajině angažovaly USA, přiznala už i CIA. Ta krizová situace, která ze strany Západu neustále eskalovala a dokonce i zprávy v českých médiích vzbuzovaly obavy , že zaútočí NATO zřejmě způsobily tzv. nevyprovokovanou reakci Ruska. Takže situaci nelze vůbec srovnávat s tím, v jaké situaci se nachází ČR, kdy nás vládnoucí špičky chtějí přesvědčit o bezpečnostní hrozbě jen na základě toho, že i tehdy Putin tvrdil, že Ukrajinu nenapadne. Více podobností těžko někdo najde. Toto ví u nás každá vesnická bába , která tehdy sledovala čt nebo čr, takže pokusy zastrašut národ hrozbou z Ruska jsou mimo realitu.

|  18 |  0

Další články z rubriky

Lidi už toho mají dost. Nadávky je nezastraší. Václav Vlk st. Rakušanovi

4:44 Lidi už toho mají dost. Nadávky je nezastraší. Václav Vlk st. Rakušanovi

Ministra vnitra Víta Rakušana, milovníka teatrálních vystoupení, vyhrožování občanům a přemýšlení, j…