České Budějovice: QR kódy na památkách

20.07.2014 19:26 | Zprávy

Nové smaltované destičky velikosti A5 můžete nyní vidět na fasádách deseti historických památek, z nich šest patří městu, jedna církvi a tři jsou v soukromých rukách.

České Budějovice: QR kódy na památkách
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

„Je na nich znázorněn znak a název města a památky i vlastní QR kód. Pokud si  kód vyfotíte 'chytrým telefonem', ukáže se text o památce a její fotografie,“ říká náměstkyně primátora Ivana Popelová a ještě upřesňuje, že smaltované destičky pro město vyrobila firma Rájovská smaltovna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: c-budejovice.cz

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Budete kandidovat na předsedu strany?

Nebo máte nějakého jiného favorita? Podle mě strana moc na výběr nemá. Jestli většina lidí zná tak pět členů strany, tak je to hodně. Mě napadáte jen vy. Hlavně ne Válek nebo Jakob.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvůr Králové nad Labem: Vojenský pomník ve Zboží byl restaurován

20:36 Dvůr Králové nad Labem: Vojenský pomník ve Zboží byl restaurován

Zásadní proměnou prošel během letošního roku válečný pomník v místní části Zboží. Město Dvůr Králové…