Někdo asi nechce aby lidé mohli jezdit auty. Zároveň také chce, aby se vlastnictví automobilu stalo nedostižným luxusem.
V pozadí vidím tendenci omezovat svobodu pohybu, podlehnutí naprosto nesmyslným pseudoekologickým argumentům, snahu dotáhnout bezpečnost ad absurdum a v neposlední řadě je to výsledek aktivit nevzdělaných primitivů, kteří nějakou náhodou okupují příslušnou židli v EU či v jednotlivých vládách a samosprávách a potřebují si dokázat svoji důležitost a celkově ospravedlnit smysl toho, za co jsou placeni. Jo a rádi nařizují ostatním co si mají myslet, dělat a za co utrácet své peníze. Pojďme si stručně ukázat pár absurdit, které jsou s automobilismem spojeny. Věřím, že by vás napadla celá řada dalších. Berte tento článek jako neutříděné postřehy od člověka, který je v autoprůmyslu sám zaměstnaný a ročně najede přes 60 tis. km (a má čisté bodové konto).
Takže se podíváme na nesmysly, které si musíme (budeme muset) povinně platit při koupi nového vozu. Za jaké skvělé vynálezy (které zhusta nechceme) nás v tomto případě EU nutí vyhazovat naše peníze?
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?
Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...
Další články z rubriky
22:33 Pospíšil (TOP 09): Klíčové zákony už neprocházejí odbornou debatou
Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…
- 21:05 Jurečka (KDU-ČSL): Nepřistoupil jsem na žádnou čistku. Vy ano
- 21:02 Ministr Macinka: Půvabné přiznání vlastní nekvalifikovanosti, paní kolegyně
- 20:05 Peštová (ANO): Odešli ti, kteří byli dosazeni
- 20:05 Kučera (TOP 09): Poslanecké novely jsou zlo
- 19:02 Svárovská (Piráti): Normalizace jako v osmdesátých letech


