Doubrava (S.cz): Za Klause to nevadilo, ale Babiš měl být zločincem?

15.09.2019 6:34

Pokrytci mezi politiky a politikáři dostali ohromnou ránu do nosu. Neboť státní zástupci rozhodli oficiálně, že Babiš je vinen jenom tím, že je liškou podšitou, všemi mastmi mazaný, a až po uši plný vtipné kaše, kterou uvařil již velkoekonom a bývalý pražský prezident Václav Klaus.

Doubrava (S.cz): Za Klause to nevadilo, ale Babiš měl být zločincem?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Doubrava
reklama

Pokrytci mezi politiky a politikáři dostali ohromnou ránu do nosu. Neboť státní zástupci rozhodli oficiálně, že Babiš je vinen jenom tím, že je liškou podšitou, všemi mastmi mazaný, a až po uši plný vtipné kaše, kterou uvařil již velkoekonom a bývalý pražský prezident Václav Klaus. Jak bylo oznámeno a tak víme, Městské státní zastupitelství v Praze rozhodlo o zastavení trestního stíhání A. Babiše a jeho rodiny. Jednalo se o to, zda Babiš podváděl, když on a jeho rodina oznámily, že Čapí hnízdo jako malý a střední podnik. Policisté a jejich protibabišovští fanoušci si myslel, že toto tvrzení bylo nepravdivé a došlo k zahájení stíhání. Tehdy to znamenalo, že za Klause to nevadilo, když zdůvodňování některých administrativních kroků bylo tak trochu s otazníky, ale Babiš měl být zločincem. 

Vyšetřování premiéra Babiše ukázalo, že hra předpisů, zákonů, nařízení dává prostor těm, kteří jsou natolik mazaní, že dokáží využít zákonů k tomu, aby si zjednodušili přístup k určitým ekonomickým mechanismům, se vyplácí. Na tom byla postavena celá zlodějská privatizace dnes téměř svatého Václava Klause. Ačkoliv na první pohled mohlo být zřejmé, že Babiš nepodváděl, jenom důsledně využíval bordelu v zákonech a různých předpisech – českých i evropských.

V okamžiku vyhlášení verdiktu Městského zastupitelství bych býval moc rád viděl ksichty těch rádoby demokratů, kteří vyřvávali na Letné, pseudo demokraty Pospíšila, Fialy, Lásky a dalších. Moc rád bych viděl těžké zklamání „svatého“ Kalouska. Ten musel a možná ještě teď má, čumák protažený na půl metru a asi i z opice, kterou zapíjel zklamání, že nevidí Babiše v policejních klepetech. Nemyslím si, že všichni ti odborníci na právo třímající v rukách meč spravedlivých, všichni ti, kteří netuší, co znamená výraz presumpce neviny, by dokázali, tak jako Babiše veřejně špinili, se mu také veřejně omluvit. Přiznali by, že jsou hlupáky, že jsou duševně příliš malí, závistí umírající.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Šimek: MotoGP se pojede bez diváků, zakoupené vstupenky využijí příští rok

18:52 Hejtman Šimek: MotoGP se pojede bez diváků, zakoupené vstupenky využijí příští rok

Masarykův okruh i letos zažije Grand Prix České republiky 2020. I přes veškeré snahy pořadatelů se v…