Jakob (TOP 09): Maléry paní hejtmanky nemají konce. Pokorná Jermanová musí skončit

01.06.2020 15:15 | Zprávy
autor: PV

Středočeský kraj si zaslouží důstojné, odpovědné a profesionální vedení. Činy hejtmanky Pokorné Jermanové jsou však pouhým symbolem arogance, papaláštví i nekompetentního zacházení se středočeským rozpočtem.

Jakob (TOP 09): Maléry paní hejtmanky nemají konce. Pokorná Jermanová musí skončit
Foto: TOP 09 / David Tesar
Popisek: Jan Jakob

„Nic z toho si zdejší obyvatelé nezaslouží. Podání trestního oznámení kvůli textu záchranářky, která jen pravdivě upozornila na reálný stav ochranných zdravotnických pomůcek, byla poslední kapka,“ říká krajský zastupitel, starosta Roztok a místopředseda TOP 09 Jan Jakob. I proto na dnešním zastupitelstvu vyzve hejtmanku k rezignaci.

„Moc bych si přál, aby se o Středočeském kraji mluvilo jako o moderní části země, která se může pyšnit výbornou dopravní infrastrukturou, moderními školami, vybavenými nemocnicemi i fungující státní správou. Nic z toho se neděje, mluví se jen o skandálech hejtmanky. Můžeme jí tak jen ironicky poděkovat za reputaci hodnou Palerma,“ vysvětluje místopředseda TOP 09.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pojišťovna

Paní poslankyně, četla jsem zde přepis vašeho projevu ve sněmovně, kde vynášíte do nebes VZP. Já jsem pojištěna u jiné pojišťovny. V čem je podle vás VZP lepší než všechny ostatní pojišťovny? Jak jsem to četla, napadlo mě, že bych k ní přešla, proto se i ptám. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kuba (Naše Česko): Naše Česko je oficiálně zaregistrované

6:23 Kuba (Naše Česko): Naše Česko je oficiálně zaregistrované

Informace na svém veřejném facebookovém profilu o oficiální registraci hnutí Naše Česko