Lacina (STAN): Žádná daň z mobilu nevzniká a nevznikne

10.07.2024 12:05 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke koncesionářským poplatkům.

Lacina (STAN): Žádná daň z mobilu nevzniká a nevznikne
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Jan Lacina

Velká mediální novela a daň z mobilu? Lež jako věž. Platí stále, že každá domácnost, která má přístup k rozhlasovému a televiznímu vysílání, platí jeden poplatek měsíčně. Od ledna by to souhrnem za rozhlas a televizi mělo být 205 Kč, namísto dosavadních 180 Kč. Poplatky se totiž nezvedaly 16, resp. 19 let. Od té doby se zvedly příjmy státního rozpočtu na více než dvojnásobek. U České televize tato úprava k 1. lednu 2025 zvýší poplatek o 11 %, u Českého rozhlasu o 22 %. Opakuji: Žádná daň z mobilu nevzniká a nevznikne. Konec hlášení.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ve frakci Patrioti pro Evropu překreslíme mapu Evropy

Co přesně tím myslíte? Jak překreslit? A věříte tomu, že je EU reformovatelná, a že to dokážete? Vaše frakce je údajně třetí nejsilnější, to znamená, že nemáte většinu. Navíc mi přijde, že s těmi největšími nesmysli přichází EK a nevím, zda jim tak můžete zabránit? Fandím vám, jen si nemyslím, že je...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

No to JE daň z mobilu. Protože jestliže člověk nemá televizi a ČT nesleduje - neboť jde často o zdraví - tak bude , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskusemamcaRBK , 10.07.2024 12:17:22
stejně platit televizní poplatek - daň z mobilu. A vy chytráku - budu platit třebas 200,- měsíčně, pokud bude ČT nestranně informovat. Což nedělá a, jak vidno, ani dělat nebude. Takže si jakékoliv peníze nezaslouží.

|  6 |  0

Další články z rubriky

Urbanová (STAN): Americké volby budou hodně o tom, jak se ženy v dnešním světě cítí

17:04 Urbanová (STAN): Americké volby budou hodně o tom, jak se ženy v dnešním světě cítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Kamale Harrisové.