Mašek (ANO): Tohle je ten vítězný migrační pakt?

06.07.2023 16:02 | Ze sítí

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu k vyjádření ministra vnitra Rakušana k sociálním nepokojům ve Francii

Mašek (ANO): Tohle je ten vítězný migrační pakt?
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

To vše, co se děje ve Francii, Německu, Anglii a Švédsku, je důsledkem nedostatečného začlenění migrantů? To jako vážně? Takže si za to vlastně může EU sama! Teda vy jste hlava pane ministr! Takže si myslí Vít Rakušan, že zrovna u nás by se integrace povedla? Já bych byl pro, aby vyjela vláda místo na Tchaj-wan na výjezdní zasedání do Francie.

Je smutné, že politická elita Evropy ignorovala všechna varování a nechala věci dojít až na tento bod. Ti, kdo upozorňovali na současný scénář, byli označováni za xenofoby. Nebo to tak není? Co jste dohodl vy?

Ten diktát! Buď přijmeš migranty, nebo zaplatíš. Rozumíte tomu? Buď budeme přijímat, nebo platit. A platit za chvíli nebude z čeho podle toho, jak to Stanjura vede. Tohle je ten vítězný migrační pakt? Pak budete mít teda možnost předvést tu vaši úžasnou integraci v praxi. Asi máte úplně jiný recept, než ti “žabaři” ve výše zmíněných zemích, už se těšíme!

A dál jen připomenu, co se děje u nás. Pardubická policie v sobotu večer zasahovala u potyčky dvou skupin, celkem osmnáct lidí. Došlo ke střetu mezi Romy a Ukrajinci. Zraněným je Rom, který vyvázl s dvěma stehy na obličeji. Policie případ řeší jako trestný čin výtržnictví. Budou se přestupky s účastí Ukrajinců a Romů důsledně řešit v zárodku, nebo to necháme vyhnívat pod heslem “zatím dobrý”, migraci a integraci zvládáme skvěle.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liška (STAN): Do Senátu chci, abych mohl zabránit věcem, škodícím našemu kraji

22:01 Liška (STAN): Do Senátu chci, abych mohl zabránit věcem, škodícím našemu kraji

Poslanec je v rámci loajality svým způsobem docela svázaný. Jako senátor budu, doufám, mít daleko ši…