Míth (ODS): Feministka Feryna znásilnil(a) dvě další!

29.06.2018 5:29

Titulek rozhodně není k smíchu. Zločin je zločin. Soukromí je nedotknutelné. Pokud se však z výstřelků LGBT dělá div ne státní náboženství, nelze se divit hořkým koncům.

Míth (ODS): Feministka Feryna znásilnil(a) dvě další!
Foto: ODS
Popisek: Jaroslav Míth
reklama

Pro mimopražské napřed trochu vysvětlení. V Praze na Žižkově se nachází budova v majetku státu, zvaná Klinika. Tuto budovu nezákonně okupuje tlupa neomarxistů, stát není schopen zde vynutit dodržování zákona. Právní vědomí občanů zde dostává výprask v přímém přenosu.

Zda jde jen o tradiční impotenci státních orgánů nebo zda má věc souvislost s tím, že jeden z místních okupantů byl i emeritní předseda Strany zelených, náměstek pražské primátorky a syn stávajícího poslance a emeritního ministra obrany, nechám na posouzení laskavého čtenáře.

No a tito okupanti cizího majetku si zde k nelibosti v okolí bydlících občanů vybudovali Alternativní sociální centrum Klinika.

Jedním z těchto aktivistů byla i feministka Marie Feryna, vycházející hvězda Mladých Zelených, která na sebe upozornila výzvou k toleranci pedofilie! Měšťáci mají být s konečnou platností poraženi v radikální gender queer revoluci.

A pak se veřejnost seznámila s tím, že v oné obsazené budově se osazenstvo nevěnovalo jen studiu marxistické a neomarxistické literatury. Podle svědectví přeživších feministka Marie Feryna, ve skutečnosti pan Jiří Feryna, znásilnil(a) dvě další queer-revolucionářky. On si prý na nic nepamatuje. Cituji jeho slova: „Byla jsem opilá“.

Po několika pivech by si jeden mohl s parafrází na hlášku z filmu Tajemství hradu v Karpatech s úsměškem říct „Copá to mohlo vzít iné konéc, když se pořád vochomercály kolem téj Čórtovej Kliníky“, ale k smíchu to určitě není.

Soukromí je nedotknutelné a trpící nemocný má nárok na pomoc. Ale ne na pomoc zákonodárce, který z jeho nemoci udělá normu!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvouletý (Soukromníci): Sliby prostě plním a dnes jsem daroval prvně krev

19:02 Dvouletý (Soukromníci): Sliby prostě plním a dnes jsem daroval prvně krev

Komentář na facebookovém profilu k darování krvě