Okamura (SPD): Při zabezpečení suverenity a svobody musíme spoléhat především sami na sebe

02.05.2021 20:26 | Komentář

Komentář na facebookovém profilu k zajištění suverenity státu

Okamura (SPD): Při zabezpečení suverenity a svobody musíme spoléhat především sami na sebe
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Nepatříme ani na Západ, ani na Východ, ale patříme do středu Evropy. Jsme srdcem Evropy! A naší vizí je úzká spolupráce středoevropských států, abychom si u nás uchránili suverenitu a charakter evropské křesťanské civilizace. Takzvaný Západ dnes čím dál více směřuje k islamizaci a současně ke sluníčkářské totalitní diktatuře, kdy jsou lidé perzekvováni za své názory.

Líbí se mi vize Charlese de Gaulla. Jednak jeho vize Evropy vlastí, což já bych nyní nazval Evropou suverénních národů. A jednak politika všech azimutů, kdy chceme mít dobré vztahy na všechny světové strany. My nechceme být v chomoutu ani Washingtonu, ani Moskvy, ani Pekingu, ani Bruselu, ani Berlína. Chceme být suverénní zemí. Ve střední Evropě máme šanci se ubránit proti islamizaci, proti dekadentnímu neomarxismu i proti diktátu velmocí.

Znovu si musíme připomenout, že nás západní mocnosti zradily dvakrát: jednou v Mnichově a podruhé v Jaltě a Postupimi. Jednou nás přenechaly Němcům, podruhé bolševikům. Západní mocnosti přenechaly Sovětům i Polsko, kvůli kterému byla druhá světová válka zahájena. Dnes nám tyto státy vnucují imigranty a zavádí neo-totalitní diktaturu.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Poučení pro nás je, že při zabezpečení své suverenity a svobody musíme spoléhat především sami na sebe jako Švýcarsko či Izrael, protože „spojenci“ nás mohou kdykoli zradit, když to bude pro ně výhodné. Ostatně ani sousední Rakousko není členem NATO. Podobně jako v roce 1938 či v čase Jalty a Postupimi nemůžeme spoléhat na dnes již zdegenerovaný takzvaný Západ reprezentovaný Německem a Francií.

V Mnichově se o „nás bez nás“ dohodly Německo, Itálie, Francie a Británie, což jsou nyní naši „spojenci“. Nikde ale není napsáno, že nás nemohou kdykoli v budoucnu bez mrknutí oka znovu zradit. Navíc Německo a Francie nyní vedou hegemonistickou velmocenskou politiku, kdy chtějí Evropu sjednotit, nyní pod nadvládou sluníčkářské ideologie marxismu-islamismu. To nesmíme dopustit.

Jaká je alternativa?

Musíme budovat silný suverénní národní stát. Měli bychom mít armádu, která bude bránit naše území a která nebude určená na zahraniční mise. Musíme budovat spojenectví ne na základě krásných řečí, ale na základě REÁLNÝCH zájmů. Společné skutečné klíčové zájmy nyní mají státy Visegrádu (V4) a střední Evropy. Mezi tyto zájmy patří:

Anketa

Z jaké tajné služby máte největší respekt?

1%
3%
21%
3%
72%
hlasovalo: 8641 lidí

  1. zabránit masové imigraci a islamizaci našich zemí
  2. zabránit vzniku superstátu pod hegemonií Německa a Francie
  3. zachovat evropský charakter našich zemí proti multikulturalismu a neomarxismu
  4. vytvořit obranné a geopolitické společenství v prostoru mezi Německem a Ruskem (i Tureckem), jak to chápal již Palacký
  5. vytvořit hospodářské společenství nezávislých států. Toto uskupení musíme budovat pro případ, že se západní Evropu nepodaří zachránit a pro případ, že z EU vzniknou Spojené evropské emiráty

Podobně jako v roce 1938 nemůžeme spoléhat na dnes již zdegenerovaný takzvaný Západ reprezentovaný Německem a Francií, které s námi mají zlé úmysly. Jsme pro ně jenom kolonie, ve které vidí odbytiště pro své šmejdy, levnou pracovní sílu a místo, ze kterého mohou vysávat zisky. Budujme společně naši střední Evropu, která se ubrání před islámem i velmocemi, které by nám chtěly diktovat.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

JUDr. Ondřej Veselý byl položen dotaz

Pane Judr.Veselý,

jak vám mohou dnes věřit občané jako levici ? Nu a tak jdou na ty demonstrace s těmito jak jste napsal "Dezoláti " z levice krom slov napsaných na PL, dnes není vidět jiná snaha. Nebo si myslíte, že současná vláda se bude řídit vašimi doporučeními ? Byla jsem vašim voličem a mnoho mých známých, vá...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Spalovací auta – konec, nebo bez konce?

6:37 Niedermayer (TOP 09): Spalovací auta – konec, nebo bez konce?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nepřehledné změti informací o konci aut se spalovac…