Okamura (SPD): Ukazuje se, co by se stalo, kdyby se sluníčkáři ujali moci v celé republice

14.8.2020 8:36 odp.

Komentář na facebookovém profilu k plánu na omezení a zdražení pražské MHD

Okamura (SPD): Ukazuje se, co by se stalo, kdyby se sluníčkáři ujali moci v celé republice
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Vedení hlavního město Prahy nejenže vážně zvažuje zdražení jízdného městské hromadné dopravy, nyní je i jedním ze scénářů, že se drasticky omezí dostupnost MHD a výrazně se prodlouží intervaly. V obou případech je hlavním důvodem snaha ušetřit. Na to, aby vedení Prahy dalo homosexualistickému festivalu Prague Pride milion korun, peníze ale jsou! Stejně tak Praha má peníze na festival „Tvůrčí Afrika aneb všichni jsme Afričani“. Ukazuje se, co by se stalo, kdyby se sluníčkáři ujali moci v celé republice. Praze vládne koalice Pirátů, Praha sobě, TOP 09, STAN a KDU-ČSL.

Anketa

Vážíte si Spojených států amerických coby klíčového spojence ČR?

9%
91%
hlasovalo: 36565 lidí

Praha podpořila částkou 120 tisíc korun festival „Tvůrčí Afrika aneb všichni jsme Afričani“. Další homosexualistický projekt, který Praha finančně podporuje, je Centrum queer paměti, které prý „vytváří vysoce profesionální zázemí pro uchování kulturního dědictví pražské queer komunity“ – na to jde sto tisíc korun.

Pražské zastupitelstvo také schválilo individuální dotaci v hodnotě přes 5,1 milionu korun sluníčkářské neziskové organizaci Integrační centrum Praha (ICP), která se prý stará o „integraci“ migrantů v Praze.

Navíc v době koronavirové a na ní navázané ekonomické krize vedení Prahy utratí Praha miliony na nový design autobusů, tramvají i metra. Tak kvůli tomuto chce vedení Prahy zvyšovat ceny MHD? Ukazuje se, co by se stalo, kdyby se sluníčkáři ujali moci v celé republice. Praze vládne koalice Pirátů, Praha sobě, TOP 09, STAN a KDU-ČSL.

Jen náklady na soutěž a vytvoření grafického manuálu byly 1,940.000 korun… Asi si zase někdo nepotřeboval namastit kapsy? Přijde vám to normální?

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Demise

Pane premiére, vzhledem k otřesnému stavu veřejných financi, rostoucí inflaci, poklesu životní úrovně i osobních úspor, vzhledem k nejistotě týkající se zásobování plynem Evropu z Ruska letos v zimě, neuvažujete, prosím, o demisi? Nezaznamenal jsem krom projevů jediný hmatatelný krok Vašeho kabinetu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

9:17 Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

Článek Janka Kroupy, který byl uveřejněn na serveru SeznamZprávy a týká se okolností, za kterých min…