Rozvoral (SPD): Vláda Petra Fialy zcela ignoruje české občany – je čas na změnu!

01.04.2025 12:04 | Komentář
autor: PV

Podzimní volby do Parlamentu České republiky budou klíčovým momentem, který rozhodne o novém složení Poslanecké sněmovny.

Rozvoral (SPD): Vláda Petra Fialy zcela ignoruje české občany – je čas na změnu!
Foto: Archiv Radka Rozvorala
Popisek: Radek Rozvoral

Článek byl převzat z Profilu Radek Rozvoral - Vláda Petra Fialy (ODS) zcela ignoruje české občany – je čas na změnu!

Tyto volby určí, kolik z celkového počtu 200 poslanců bude zvoleno za jednotlivé politické strany a hnutí. Jaký podíl těchto poslanců jednotlivé strany získají, bude mít zásadní vliv na to, kdo bude mít možnost sestavit vládu a určovat směr, kterým se naše země bude ubírat.

Hnutí SPD apeluje na všechny voliče, aby v této souvislosti pečlivě zvážili, jaké hodnoty a priority pro ně mají největší význam. Vláda, která vzejde z podzimních voleb, bude mít obrovský vliv na každodenní život občanů, tedy na jejich ekonomickou stabilitu, bezpečnost a kvalitu života. V těchto volbách bude kladen důraz na volbu zodpovědné vlády, která bude skutečně hájit zájmy českých občanů, nikoli zájmy jiných států nebo mocenských skupin.

Jsme připraveni převzít zodpovědnost a podílet se na příští vládě, protože máme jasnou vizi, jak zlepšit životní podmínky českých občanů. Naše priority jsou zcela jiné než ty, které aktuálně prosazuje Fialova vláda. Bezpečnost našich občanů musí být vždy na prvním místě, a to nejen v oblasti obrany, ale i v oblasti sociální stability a ochrany našich rodin. Růst životní úrovně je pro nás zcela zásadní, a proto chceme, aby lidé v České republice měli kvalitní život, aby si mohli užívat ekonomické prosperity, a to i bez toho, aby byli nuceni čelit každodennímu stresu a nejistotě, které současná vláda přináší.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…