Senátor Láska: Za rok jsou volby do sněmovny a průzkumy mě děsí

27.03.2024 20:07 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volbám do Poslanecké sněmovny

Senátor Láska: Za rok jsou volby do sněmovny a průzkumy mě děsí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Václav Láska

Mám pro vás zprávu, za kterou určitě moc pochval nedostanu, ale snad se časem ukáže, že to byla zpráva dobrá.

Jsem v politice devět let a předsedou hnutí SEN 21 jsem 6 let. Po celou tu dobu trpělivě stojíme na straně demokratických sil. Společně jsme se snažili porazit Andreje Babiše. Minulé sněmovní volby jsme například na podporu demokratických stran udělali nejsledovanější předvolební klip, ač jsme sami nekandidovali. Podporovali jsme demokratické síly v Senátu i na sociálních sítích. Ale máme za to, že je třeba změnit styl.

Za rok jsou volby do Sněmovny a průzkumy mě děsí. Ač smekám před vládou za to, jak si vede v zahraniční politice, na domácí scéně si moc dobře nevede a velmi špatně komunikuje s lidmi. Podle průzkumů si spousta jejích voličů přijde v pasti mezi koalicí, která je zklamala, a opozicí, kterou naprosto odmítají. Takže zvažují nechodit k volbám.

Reálně se obávám toho, že Česko se po dalších volbách může vydat cestou Maďarska nebo Slovenska a proto jsem se rozhodli, že příští rok naplno půjdeme do sněmovních voleb. Jsem připraven takovou kandidátku lídrovat a udělat osobně vše proto, aby v České republice zůstali u vlády demokratické, proevropské a pokud možno liberální síly.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Michaela Opltová byl položen dotaz

Krize

Podle aktuální zprávy Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) je Česká republika nedostatečně připravena na krizové situace a mimořádné události. Vy tvrdíte, jak hodláte situaci řešit. Máte ale dojem, že se vám podařilo už nějakou krizi vyřešit? Vždyť do krizové situace se i díky politice této vlády dost...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zábranský (Piráti): Praha našla pachtýře pro svou zemědělskou půdu ve dvanácti lokalitách

23:08 Zábranský (Piráti): Praha našla pachtýře pro svou zemědělskou půdu ve dvanácti lokalitách

Hlavní město uzavře pachtovní smlouvy na 12 svých zemědělských pozemků. Celkem se podařilo zajistit …