Senátor Valenta: Diktátorské manýry

13.05.2020 11:03

Komentář na facebookovém profilu k vyjádřením profesora Prymuly

Senátor Valenta: Diktátorské manýry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Ivo Valenta

DIKTÁTORSKÉ MANÝRY - Nestíhám se divit, jak si naše vláda a její představitelé oblíbili tyto diktátorské manýry. Samozřejmě, že se musíme normálními způsoby chránit proti novému typu koronaviru. Samozřejmě, že je extrémně důležité, abychom riziku nákazy nevystavovali především lidi se sníženou imunitou a jiné rizikové skupiny obyvatel.

Absolutně však odmítám, aby nám kvůli tomuto viru vláda diktovala, že se budeme moci stýkat např. jen s dalšími dvěma rodinami a přetrhali tak další společenské kontakty. Vždyť je to naprosto absurdní a směšné.

Kdo a jak by to kontroloval? A to stejné by platilo na i pracovišti - tady že bychom se mohli potkávat pouze s malým počtem spolupracovníků?

Naše země i celý svět se musí vrátit co nejdříve do normálu. A jednoznačně musíme odmítnout tyto pokusy o naši společenskou izolaci, drakonické omezování svobody a nastolování nějaké novodobé formy diktatury.

Nechci bagatelizovat zdravotní rizika, ale co je moc, to je příliš. Celý svět čelí mnoha dalším nebezpečným chorobám a nikdo kvůli tomu nevymýšlí to, co se děje v souvislosti s COVID-19. Tak neblázněme a zachovejme si soudnost a zdravý rozum.

ZDE

Poznámka redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s. vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a senátora Iva Valenty

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vítová (ANS): Premiér Babiš bohapustě lže, covid-vakcíny jsou experimentální

22:21 Vítová (ANS): Premiér Babiš bohapustě lže, covid-vakcíny jsou experimentální

Na včerejší tiskové konferenci kvůli snaze vlády zavést povinné covid-očkování, vyzýval A. Babiš ne…