Štěpánek (Trikolóra): Směšná Amerika

08.02.2021 7:33 | Zprávy
autor: PV

Je to opravdu legrační, když se nový americký ministr zahraničí Antony Blinken ohrazuje proti ruským výrokům, že protivládní demonstrace v Rusku pomáhají iniciovat Spojené státy americké.

Štěpánek (Trikolóra): Směšná Amerika
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Spisovatel, hudebník Petr Štěpánek

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Štěpánek - Směšná Amerika

Říká to totiž představitel země, ba přímo ministr za tu Demokratickou stranu, jež po čtyři roky Trumpovy vlády nedělala nic jiného, než že křičela, že Trumpovo vítězství zařídilo Rusko. Aby se pak po čtyřech letech vyšetřování dospělo k závěru, že to není pravda.

Oni se tam za tou velkou louží vážně tak nějak zbláznili. Nyní budou odvolávat prezidenta, který už prezidentem není. Není to nic nového pod sluncem. S podobnou pakárnou mám svou osobní zkušenost. Malá odbočka. Namísto toho, aby nám vyplatil to, co nám dle zákona náleží, předseda vlády Jan Fischer nás, rozuměj šest v roce 2003 nezákonně odvolaných členů Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, v roce 2009 znovu odvolal. A to šest let zpětně a z funkcí, ve kterých už jsme nebyli, neb nám mandáty v mezidobí doběhly. Soud mu pak v rozsudku napsal, že nepochopil princip právního státu. Teď to samé na daleko vyšším levlu zkoušejí také v USA. No, jak říkám, pakárna.

Asi to má být ten akt smíření, o kterém věčně mele prezident Joe Biden. Ten Biden, o němž si půlka Ameriky i světa myslí, že v Bílém domě sedí neprávem, když volby ukradl podvodem. A jako akt smíření a ruku podanou té druhé části Ameriky, jež volila Trumpa, hned první den prezidentskými dekrety rovněž zrušil a odvolal vše, co předchozí prezident zavedl. To jistě Trumpovi voliči ocení, to dá rozum.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Válek (TOP 09): Tohle vládní koalici neprojde

10:02 Válek (TOP 09): Tohle vládní koalici neprojde

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánované změně financování ČT a ČRo.