Svobodní: Centrální rozhodování není efektivní ani šetrné k přírodě

04.12.2023 23:08 | Ze sítí

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k centrální regulaci z Evropské unie

Svobodní: Centrální rozhodování není efektivní ani šetrné k přírodě
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní

Dotovat? Zakázat? Povolit? Dotovat? Zakázat? Povolit? To vše za vaše miliardy! Centrální rozhodování není efektivní a ani šetrné k přírodě. Politici by neměli dotovat ani zakazovat plynové kotle ani nic podobného. Bohužel postupně často dělají obojí a náklady platíme my všichni!

Není to ovšem pouze výsada Evropské unie. Vzpomínáte, jak si hospodští instalovali vzduchotechniku do svých provozů a stavebně oddělovali kuřácké a nekuřácké prostory? Provedli mnoho komplikovaných úprav, zaplatili desítky a někdy i stovky tisíc. A poté přišel bezohledný úředník a přesvědčil vládu ČSSD, KDU a ANO, aby tuto investici hospodských spláchla do kanálu.

Minule hospodští, dnes mnohé domácnosti s kotli. Komu se toto přihodí příště? Dokud budeme volit politiky, kteří se vyžívají v řízení našich životů, nikdo si nemůže být jistý... Proto volte Svobodné, nebudeme si hrát na bohy a necháme vás žít po svém.

reklama

autor: PV

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Jaký posun máte na mysli?

ODS jasně tvrdí, že přijetí eura není na pořadu dne, a že vznikne nějaké stanovisko, které je nezávazné přeci nic neznamená – tvrdí to i zástupci ODS. Není to spíš tak, že se vlk nažral a koza zůstala celá? A proč se tak moc bráníte referendu o euru? Bojíte se?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Pokud odvody do Armády ČR, tak jedině dobrovolné

8:39 Vích (SPD): Pokud odvody do Armády ČR, tak jedině dobrovolné

Politici by měli o nasazení Armády ČR rozhodovat uvážlivě, neposílat naše občany a vojáky na Ukrajin…