Svobodní: Centrální rozhodování není efektivní ani šetrné k přírodě

04.12.2023 23:08 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k centrální regulaci z Evropské unie

Svobodní: Centrální rozhodování není efektivní ani šetrné k přírodě
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní

Dotovat? Zakázat? Povolit? Dotovat? Zakázat? Povolit? To vše za vaše miliardy! Centrální rozhodování není efektivní a ani šetrné k přírodě. Politici by neměli dotovat ani zakazovat plynové kotle ani nic podobného. Bohužel postupně často dělají obojí a náklady platíme my všichni!

Není to ovšem pouze výsada Evropské unie. Vzpomínáte, jak si hospodští instalovali vzduchotechniku do svých provozů a stavebně oddělovali kuřácké a nekuřácké prostory? Provedli mnoho komplikovaných úprav, zaplatili desítky a někdy i stovky tisíc. A poté přišel bezohledný úředník a přesvědčil vládu ČSSD, KDU a ANO, aby tuto investici hospodských spláchla do kanálu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?

A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Zákon pro Babiše

23:08 Zelení: Zákon pro Babiše

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k návrhu změny zákona o střetu zájmů