Svobodní: Dnešní dahota je drahotou zelenou

06.06.2023 21:03 | Ze sítí

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k příčinám inflace

Svobodní: Dnešní dahota je drahotou zelenou
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Diskuse na Primě byla stručně o tom, jestli je horší Fialova drahota nebo Babišova drahota. Zoufalství z oné diskuse přivedlo některé občany k úvahám, zda by nebyla lepší třetí cesta v podobě návratu do minulosti směrem k Miroslavu Kalouskovi.

Proto je dobré si připomínat, že právě Miroslav Kalousek před lety přispěl ke vzniku solárních, ale i řepkových baronů, když Andreji Babišovi pomohl prosadit povinné přimíchávání biopaliv a přihrál mu nejen tímto hlasováním miliardový kšeft.

Drahota, kterou v dnešní době z velké míry pociťujeme, je drahotou zelenou. I proto považujeme za daleko lepší pohled do budoucnosti, a ne do minulosti. Univerzálním lékem proti zelené i jiné drahotě by byli Svobodní v čele s Liborem Vondráčkem.

Pouze Svobodní totiž dlouhodobě spolehlivě hájí peněženku občanů před nenasytným státem i před sociálně-inženýrskou zelenou politikou EU. Mají k tomu jasné a neměnné argumenty.

reklama

autor: PV

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

reforma školství

Paní Zajíčková, vážím si toho, že jste se jako jedna mála postavila za učitele. A sama to zmiňujete, že reformy měly začít už dávno a já se ptám, proč nezačaly? Co vám v tom brání? A máte vůbec plán, jak zvýšit nejen úroveň školství jako takovou, ale i platy ve školství?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Takhle to dopadá, když ministerstvo zemědělství řídí amatér

12:12 Okamura (SPD): Takhle to dopadá, když ministerstvo zemědělství řídí amatér

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dalšímu zdražování potravin po Novém roce