TOP 09: Kandidátku „Společně pro Blovice“ vede Michal Hodek

26. 6. 2018 11:59

Současný místostarosta města Blovice Michal Hodek bude lídrem kandidátky „Společně pro Blovice.“ S podporou TOP 09 na ní bude kandidovat řada nestranických osobností.

TOP 09: Kandidátku „Společně pro Blovice“ vede Michal Hodek
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Na druhém místě kandiduje vedoucí charitní pečovatelské služby Zdeňka Palacká, na dalších místech pak bývalý jednatel reklamní společnosti ARTEO CZ Miroslav Sýkora nebo kastelán zámku Kozel Jan Polívka. Všechny osobnosti na kandidátce „Společně pro Blovice“ spojuje především chuť pracovat na rozvoji města a přilehlých obcí.

„Chceme navázat na to, co se v Blovicích v posledních letech podařilo a na čem jsem jako místostarosta také pracoval. Neslibujeme nic nesplnitelného. Víme, jaký mají Blovice rozpočet a kolik z něj můžeme bez rizika investovat. Během příštích čtyř let jsme připraveni investovat 100 milionů korun do rozvoje města Blovice a přilehlých obcí, a to bez jakéhokoliv dalšího zadlužení,“ říká lídr kandidátky a současný místostarosta Blovic Michal Hodek, který dodává: „Do rozhodování o budoucnosti města chceme více zapojit veřejnost, každý názor je pro nás velmi důležitý. I proto jsme pro komunikaci s voliči založili novou stránku na Facebooku a e-mail.“

Všichni, kteří se zajímají o budoucnost Blovic, mohou své názory psát na Facebook nebo e-mail spolecneproblovice@seznam.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Považujeme Kosovo nadále za součást Srbska

15:18 Rozvoral (SPD): Považujeme Kosovo nadále za součást Srbska

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci…