Poslední příspěvky z profilů

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Ing. Libor Turek, Ph.D.
Mgr. Ester Weimerová, B.S.
Mgr. Andrea Hoffmannová, Ph.D.
Jan Jakob
MUDr. Kamal Farhan
Bc. Lucie Bartošová
Mgr. František Talíř
Mgr. Martin Baxa
prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D.
PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.
PaS
Občan PaS má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

MUDr. Zdeněk Hřib
Mgr. Vít Rakušan
MUDr. Boris Šťastný, MBA, LL.M.
Ing. Radim Fiala
Mgr. Zuzana Mrázová
Ing. Andrej Babiš
KopyzBrd
Občan KopyzBrd má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Prof. PhDr.  Petr Fiala, Ph.D., LL.M.
RNDr. Luděk Niedermayer