Podáte nějaké trestní oznámení?
Jestli podle vás došlo v bitcoinové kauze ke korupci a já bych tomu i věřila, tak neměla by to řešit i policie? Podáte nějaké trestní oznámení? Děkuji za odpověď. Horáková
Jestli podle vás došlo v bitcoinové kauze ke korupci a já bych tomu i věřila, tak neměla by to řešit i policie? Podáte nějaké trestní oznámení? Děkuji za odpověď. Horáková
Poděkování Bohuslavu Sobotkovi na facebookovém profilu.
Paní ministryně obrany Karla Šlechtová je v některých věcech velmi aktivní. V demisi.
Praha se chystá vypsat největší IT zakázku tohoto volebního období
Bohuslav Sobotka končí ve vysoké politice. Včera to oznámil na svém facebookovém profilu s tím, že na konci března opustí Poslaneckou sněmovnu a od 1.4. bude nadále už jen řadovým členem ČSSD.
Od soboty 24. března 2018 začne opět jezdit v pražských ulicích oblíbený cyklobus. Na lince č. 147 bude přepravovat jízdní kola na speciálním nosiči na zadní části autobusů Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP).
Paní profesorko, máte v politice zkušenost, co vidíte jako hlavní důvod konce B. Sobotky ve Sněmovně? Děkuji
Ministr jednal se členy tripartity o platech ve školství a reformě financování.
Plánujete nové pozvání paní Savčenkové do Prahy?
Dnes dopoledne kolem desáté hodiny nastal v zařízení rafinerie, jejímž vlastníkem je akciová společnost Unipetrol, výbuch, při němž zahynulo šest lidí. Další lidé utrpěli zranění a byli transportováni do vinohradské a motolské nemocnice.
Kmenové buňky skutečně pacientům pomáhají, ne vždy, ne všem a někdy ne zcela choroby vyléčí. Co je jisté, že při správném postupu neškodí, což můžeme říci jen o malém množství všech léků na trhu! Příklady, které zmiňujete jsou jen několik z mnoha úspěšných na celém světě. Samozřejmě jsou i neschválené a podvodné studie. Naše studie byly v
Předseda vlády Andrej Babiš se ve čtvrtek 22. března 2018 setkal v sídle Severoatlantické aliance v Bruselu s generálním tajemníkem Jensem Stoltenbergem.
Dnešním oznámením Bohuslava Sobotky, že končí jako poslanec a zůstane pouze řadovým členem ČSSD, byl naplněn jeden z cílů Miloše Zemana.
Jistě víte jak jsem hlasovala a můj názor jsem vyjádřila v článku v Parlamentních listech.