Poslední příspěvky z profilů

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Ing. Antonín Seďa
Josef Klement
David Smoljak
Mgr. Jana Mračková Vildumetzová
Mgr. Ondřej  Lochman, PhD.
Ing. Jan Sobotka
Ing. Zbyněk Linhart
Mgr. et Mgr. et Mgr.  Tomáš Zdechovský, Ph.D., MBA
Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová
Mgr. Pavel Fischer
Ing. Pavel Jaroš
Mgr. Ondřej Kolář
JUDr. Hana Kordová Marvanová
Pavel1990
Občan Pavel1990 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.
kaku
Občan kaku má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Jana Mračková Vildumetzová
Mgr. Petr Štěpánek
MUDr. Zdeněk Hřib