Je špatné říkat pravdu?
Nechci zpochybňovat nic. Nikdo také netvrdil, že souvislost migrace s teroristy neexistuje. Nicméně trvám na tom, že nelze dávat rovnítko mezi migrací a terorismem. To tak opravdu nelze říci.

Nechci zpochybňovat nic. Nikdo také netvrdil, že souvislost migrace s teroristy neexistuje. Nicméně trvám na tom, že nelze dávat rovnítko mezi migrací a terorismem. To tak opravdu nelze říci.
Pane Holub, opět snůška dezinformací, asi záměrně. Naše politické a případně vojenské angažmá vycházelo z tehdejší aktuální bezpečnostní a politické situace. A bylo podloženo rezolucemi RB OSN. Ano, naši vojáci v rámci protiteroristické organizace ISAF bojovali proti teriristům a zároveń v rámci PRT v Logaru pomáhali Afgháncům budovat školy,
Pane Holub, opravdu jste zřejmě z jiného světa. Jestli si myslíte, že chlap je ten, kdo záměrně ohrozí svoji řenu či rodinu, tak jste blázen. Já jsem osobně byl v KSA a pohyboval jsem se s ochrankou, ale i bez ochranky. To, že někdo věří v Alláha a někdo v Boha je přece věcí každého jednotlivce. To je ta tolerance, kterou máme zakotvenu v Lis
Pane Holub, zřejmě nesledujete mezinárodní politiku a utíkají vám reálie. To, že nemáte rád politiky je vaše věc. Pouze bych vám tedy poradil, ať do toho jdete sám, a ukážete, jak se to má dělat. Na ochranu země a bezpečnosti našich občanů máme bezpečnostní sbvory a armádu. Ale žádný stát na světě, ani Francie, Belgie, USA či RF, nejsou schop
Chtěl bych mít jistotu v tom vašem tvrzení. Protože o sestavování kandidátních listin rozhodují členové strany. Pan předseda a P ČSSD má dle volebních řádů sice právo "zasáhnout" do těch kandidátek, ale dělá to pouze ve vyjímečných případech. Takže vlastní nominace jednotlivých kandidátů se děje na místních organizacích. Poté z těchto všech n
JIž jsem odpovídal na podobný dotaz. Je nutno celý incident vyšetřit a jsaně označit viníky. To, že na rozličných servrech se šíří rozdílné informace znamená pouze propagandistickou a dezinformašní válku stran sporu. Pokud by se ukázalo, že to bylo, jak říkáte "nastrčené", pak by to mělo za důsledek nevěrohodnost zpravodajských informací CIA
Předně, to, že bombardování letiště USA přinese diplomatickou roztržku bylo jasné. Vždy´t RF od samého počátku podporuje Asadův režim a USA podporují jeho oponenty. Ale v zemi je daleko více hráčů, jako je Turecko, KSA a zejména Irán se svými jednotkami. Mrzí mne, že došlo nejen k tomuto bombardování, ale zejména k chemickému útoku na civilis
Těch dotazů je hodně. Občanská společnost je založena na dialogu a její součástí je i neziskový sektor. Nejsou to pouze vámi tolik kritizované nevládní organizace, které humanitárně podporují uprchlíky, ale patří do ně i charita, diakonie, rozličné spolky, hasiči, zahrádkáři apod. A je třeba oddělit politické názory pan Soroze od jeho činnost
Pokud se prokáží informace, které sdělujete, pak leží odpovědnost za chemický útok na syrské opozici a na těch, kteří jim pomáhají. Proto je důležité mezinárodní vyšetření tohoto útoku. Na sociálních sítích je mnoho informací, ale i dezinformací. Je nutno si uvědomit, že nejen v Sýrii, ale na celém světě běží dezinformační válka. A to ze všec
Ano, je pravdou, že v drtivé většině jsou atentátníci muslimové. Já jsem reagoval na spojení migrace s teroristy. Protože ti muslimové - atentátníci, byli především třetí generací migrantů, takže občané té které země EU. A dnes hlasujeme o zpřísnění pobytů cizinců na našem území. Takže není pravdou, že se o své občany a o jejich bezpečnost ne
Předně chci říci, že odsuzuji používání jakýkoliv ZHN, včetně chemických zbraní, které byly použity proti civilistům v Sýrii. Tady je třeba, aby se důkladně vyšetřilo, kdo je za to zodpovědný. Co se týká dnešního útoku USA, ne NATO, tak nemám dostatek informací, zda je Asadova armáda zodpovědná za ten chemický útok. Osobně neschvaluji porušen
Opět tvrdíte bludy. Přece ti, kteří spáchali teroristické útoky byli v drtivé většině občané zemí EU. Jak v Německu, ve Francii či Belgii. To, že jsou třetí generací migrantů je jinou věcí. A znovu připomenu, že teroristy byli katolíci v Belfastu či baskičtí separatisté. Ale můžeme jmenovat i Rudé brigády či italskou mafii. To opravdu budete
Nemáte pravdu. Terorismus jako bezpečnostní hrozba existuje mnoho let. Poprvé byl tento pojem užit s kriminálním bombovým útokem v Paříži. Připomenu IRA, ETA a další organizace, které byly považovány za teroristické. Takže terorismus nejenže nezná hranic, ale nezná ani hranice náboženství. Souhlasím, že radikální islám plodí početně více tero
Ano, napadlo a jak sám víte, byla to od samého počátku ČR, která měla reálný pohled na zajištění bezpečnosti schengenského prostoru. Dnes i EU postupně přijímá řadu opatření, které dříve navrhovala česká vláda. Na straně druhé, právě migrační krize ukázala, že existují bezpečnostní hrozby, které není sto naše země sama řešit. Dokonce v případ
Předně i u nás pracují desetitisíce občanů EU a řada z nich vydělává na manažerských funkcích statisíce měsíčně. Ale souhlasím,že problémem jsou nízké mzdy v naší zemi .Proto také naší občané pracují v zahraničí. A ty nízké mzdy jsou nejen u málo kvalifikovaných zaměstnanců ,ale i u odborníků. Druhým problémem je zahraniční vlastnictví řady f
Je třeba si uvědomit, že to byla Evropa, která zapříčinila dvě hrůzné světové války. Teprve vznik a rozšíření Evropské unie stabilizovalo tento kontinent a EU je zárukou vzájemné spolupráce. A to i spolupráce v rámci omezení bezpečnostních hrozeb, včetně nelegální migrace. V globalizovaném světě existují hrozby a to nejen bezpečnostní, které
Jistě máte pravdu, že to nebudou mí podporovatelé či voliči. Nicméně jak mám odlišovat voliče od nevoliče. Vždyť jsem přísahal jako poslanec, že budu sloužit všem občanům a naší zemi. takže proto se snažím do nekonečna odpovídat a obhajovat své postoje a své názory. Ale jinak chodím často za občany a rád s nimi diskutuji. Ovšem ta diskuse mus
Já to opravdu nevím, protože jsem ze Zlínského kraje a opravdu není v mých silách lustrovat každého člena ČSSD. Těch je kolem 22000, takže si dovedete představit, že to není v lidských silách. Ale nemyslím si, že člověk původem z Čečny měl být hnedle terorista či radikální muslim. Co když on utíkal před nimi a u nás proto získal azyl.
Souhlasím s tezí, že není třeba stavět montovny a že je třeba více inovací, výzkumu a vývoje. Problém ovšem je,že dnes je u nás sice nejnižší nezaměstnanost v EU, ale ty dřívější montovny se stavěly v době, kdy nezaměstnanost byla vysoká. zejména z důvodu špatné politiky předchozích pravicových vlád a kuponové privatizace. To, že máme nejnižš
To jsou Vaše názory, které nesdílím. A musím Vás zklamat. Své názory jsem vůbec nezměnil. Připomenu fakta. Byla to ČSSD, která jako první odmítla povinné kvóty diktované z Bruselu. Premiér neslíbil a nehlasoval pro povinné kvóty. A pokud jde o zájemce o azyl v naší zemi, tak jsou to dnes desítky osob. Ve třech detenčních zařízeních je dnes um