- Jiří Nápravník (bez pozice ve straně) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Michaela Suchardová (členka strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Mirek Topolánek (bez pozice ve straně) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Pavel Kohout (bez pozice ve straně) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Petra Bártová (členka strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Zdeněk Schwarz (mimo zastupitelskou funkci) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Zdeněk Pokorný (bez pozice ve straně) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Mgr. Petr Hladík (poslanec Jihomoravský kraj) vložil nový článek Obrovská zkouška vyspělosti našich národů
- doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc. (poslanec Jihomoravský kraj) vložil nový článek Toto, co se tu děje, je proti zájmům České republiky
- Mgr. Marek Novák, MBA (poslanec Zlínský kraj) vložil nový článek Kdo říká, že se sem jede smířit, tak vlastně není smířen
- Mgr. Petra Prokšanová (mimo zastupitelskou funkci) vložil nový článek Není Němec jako Němec
- JUDr. Jindřich Rajchl (poslanec Moravskoslezský kraj) vložil nový článek Nesrovnávejme ty dvě viny, nejsou totožné, nikdy nebyly
Hazard s dětskými osudy
V posledních letech jsme svědky pozvolné, ale neustálé demontáže sociálního státu.
Privatizace sociálních služeb? Ne. Je to lež
Je jasné, že tam kde chybí argumenty a věcná debata, vzniká prostor pro nekorektní a podpásové tvrzení.
Hazard s dětskými osudy
V posledních letech jsme svědky pozvolné, ale neustálé demontáže sociálního státu.
Reakce na článek: „Utajená liberecká Matka Tereza“
Volební kampaň by měla být založena na věcné diskusi o jednotlivých politických koncepcích a může být vedena tvrdě, avšak slušně a korektně.
Nová sKarta lidem život spíše komplikuje, je i dražší
Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR zahájilo v červenci 2012 zavádění nového způsobu výplaty nepojistných dávek a dávek z oblasti státní politiky zaměstnanosti.
na co jsou taková jednání?
Dobrý den pane Petráčku, Nedávno proběhl kulatý stůl o sociálních službách, tuším v Semilech, ale když jsem o tom četl, dospěl jsem k závěru, že podobná setkání vesměs nikam nevedou. Co jste tam např. dojednali?






