Vy opravdu věříte tomu, že není jasné, kdo volby vyhraje?
A proč jestli tu nechcete vládu ANO s komunisty nebo třeba s SPD, tak proč není vůle, aby se na vládě s ANO dohodla třeba koalice SPOLU? Vždyť třeba vy jste už ve vládě s ANO byli.
A proč jestli tu nechcete vládu ANO s komunisty nebo třeba s SPD, tak proč není vůle, aby se na vládě s ANO dohodla třeba koalice SPOLU? Vždyť třeba vy jste už ve vládě s ANO byli.
Hlavní město symbolicky předalo osm vozidel neziskové organizaci Neohnutí z.s., která je využije pro humanitární účely v souvislosti s pokračujícím ozbrojeným konfliktem na Ukrajině.
Dobrý den a děkuji za dotaz.Chcete snad říci, že firma z Číny, Ruska anebo z USA by mohla financovat politické subjekty v ČR? Dokážete si to představit? Sponzorské dary by měly být transparentní a na základě oboustranně podepsané dárcovské smlouvy. Nevidím žádný problém, pokud členové své mateřské strany anebo hnutí, dávají sp
Reakce na veřejném facebookovém profilu hnutí na telefonát Ursuly vonder Leyen s čínským premiérem Li Čchiangem
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k požadavku Evropské komise šmírovat soukromou komunikaci přes mobil
Inspekce silniční dopravy (INSID) bude při kontrolách využívat nová moderní vozidla.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k příčinám klesající porodnosti
Jsem stačilistka – a už toho bylo dost. Dost rozkrádání, ničení, útoků na nejslabší, dost poklonkování, násilí, cenzury, diskriminace a rozdělování lidí. Nastal čas, aby povstal lev – a vrátil sílu a odvahu tam, kam patří
Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na plán nejvyšší státní zástupkyně Lenky Bradáčové zřídit v Praze detašované pracoviště NSZ
Pravicová vláda Petra Fialy a její poslanci pokračují v zoufalé snaze zůstat u moci za každou cenu a snaží se umlčet své odpůrce i omezováním ústavních práv a svobod.
Výzva na veřejném facebookovém profilu strany k urychlenému naplnění Úmluvy OSN o právech dítěte
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zákonu o podpoře bydlení
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k poslednímu jednání koaliční vlády
Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na informace o údajném ovlivňování voleb z Ruska
Tak proč jste nám nezajistili stejné mzdy jako mají třeba v Německu, když jste byli dlouhá léta u vlády vy?
V Česku může člověk za pár rostlin konopí skončit ve vězení i na osm let. Přitom jde často o samoléčbu a nenásilné činy bez obětí. Je čas přestat trestat nemocné a nastavit rozumná pravidla.