Poslední příspěvky z profilů

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Budete kandidovat na předsedu strany?

Nebo máte nějakého jiného favorita? Podle mě strana moc na výběr nemá. Jestli většina lidí zná tak pět členů strany, tak je to hodně. Mě napadáte jen vy. Hlavně ne Válek nebo Jakob.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Alena Gajdůšková
Alena Gajdůšková vložil nový článek

Odejdou-li lékaři, vláda by měla jít také

Doposud platným ústavním právem každého občana této země je právo přístupu ke zdravotní péči na základě veřejného zdravotního pojištění. Vláda má povinnost zajistit takové podmínky, aby se občanům kvalitní a dostupné zdravotní péče dostalo.

Mgr. Petr Havlík
Mgr. Petr Havlík vložil nový článek

Nekonečný seriál pokračuje č. 7

Internetový portál Česká pozice.cz přinesl zajímavou informaci o strmé kariéře slečny Machálkové.V prosinci 2010 nastoupila jako poradkyně ministra školství Dobeše pro PR.Její hrubá měsíční mzda činila díky mimořádné odměně neuvěřitelných 145 tis.Kč.

Edvard Kožušník
RNDr. Petr Nečas
PaedDr. Ivo Strejček
Mgr. Bohuslav Sobotka
JUDr. Vít Bárta
Jiří Paroubek
PhDr. Lubomír Zaorálek
MUDr. Boris Šťastný
RSDr. Vlastimil Balín
Ing. Ivan Fuksa
Ing. Ivan Fuksa vložil nový článek

Kdo bloudí po lesích?

Státní lesy jsou ideálním tématem pro demagogy. Každý z nás už někdy v lese byl, všichni víme, jak to tam vypadá, a skoro každý si rychle vytvoří představu o tom, jak v lese nejlépe hospodařit.

Ing. Miroslav Kalousek
Jiří Paroubek
Milan Štěch
kraj Jihomoravský
kraj Jihomoravský
Ing. Miroslav Kalousek
kraj Jihomoravský
kraj Jihomoravský