Poslední příspěvky z profilů

Mgr. Josef Dobeš
Bc. Miloslava Vostrá
PaedDr. Ivo Strejček
Mgr. Bohuslav Sobotka
Mgr. Bohuslav Sobotka byl položen dotaz

vyjádření

dobrý den ,chtěl byh se zeptat na vyjádření k tomuto videuděkuji.http://www.youtube.com/watch?v=-1DTKsVo70k

Stanislav Eichler
Stanislav Eichler odpověděl na dotaz

Důvodem odchodu nebyly politické tlaky

 Pane Machu,otázky, které mi kladete, jsou plné invektiv, domněnek a Vašeho předpojatého názoru na věc, přesto si dovolím Vám odpovědět. Ocituji několik objektivních výrazů novinářů, které použili při referování o rezignaci vedení liberecké nemocnice. Namátkou: „Nečesaný ale odmítá, že by důvodem odchodu byly polit

Dr. Ing. Jaromír Drábek
Ing. Ivan Fuksa
Ing. Ivan Fuksa byl položen dotaz

povodňová opatření

Pane ministře, dočetl jsem se, že se zvednou ceny za vodu a ze získaných peněz se uhradí nějaké ty protipovodňové prostředky. Nechci se přidávat ke křičící většině, která nadává, jak z nás tato vláda tahá peníze. Zajímala by mě jiná věc. Existuje nějaký seznam míst, kam všude potečou ty peníze? Rád bych do něj nakoukl, pokud je veřejný.

Ing. Petr Jakubec
Ing. Petr Jakubec byl položen dotaz

dění v ČSSD

Dobrý den pane Jakubče, nejsem z Ústeckého kraje, ale začal jsem sledovat dění ve Vašem kraji, před volbou předsedy tam máte docela živo. Jak se na celou situaci s panem Paroubkem na jedné a panem Houskou, potažmo Haškem díváte?

Stanislav Mišák
Stanislav Mišák byl položen dotaz

poslední vzpurná nemocnice

Dobrý den pane hejtmane, jsem z Jihočeského kraje, ale se zájmem sleduji dění u vás. Myslíe, že se Vám podaří dospět ke kompromisu v hradišťské nemocnici?

RNDr. Petr Nečas
Jiří Zimola
Jiří Zimola byl položen dotaz

Obama

Pane hejtmane, vážně k nám do kraje přijede Obama? Kdy?

Jiří Paroubek
Mgr. Vlasta Bohdalová
Ing. Jiří Dolejš
Ing. Jiří Dolejš odpověděl na dotaz

Bránit se společně

Každá má právo přiměřeně prosazovat svůj zájem a mzdové požadavky jistě patří mezi zájmy klíčové.  Odpovídající odměna za poctivou práci patří mezi základní práva. Zvýšená míra protestů souvisí s tím, že se dnes řeší  problémy ve veřejných financích na vrub zaměstnanců, kteří jsou nespokojeni, s tím, že především oni mají nés

Prof. Ing. Václav Klaus, CSc
Karel Schwarzenberg
Mgr. Marta Semelová
Mgr. Marta Semelová vložil nový článek

Nařizovat střídavou péči není správné

Direktivně soudcům nařizovat ukládání střídavé péče o děti nepovažuje poslankyně a členka sněmovního sociálního výboru Marta Semelová (KSČM) za správné. Uvedla to na včerejším semináři k novele zákona o rodině předložené poslancem Pavlem Staňkem.

PhDr. Lubomír Zaorálek