VLS: Výběrové řízení na nového ředitele

14.01.2022 20:29 | Tisková zpráva

Ministerstvo obrany ČR vypsalo výběrové řízení na pozici ředitele státního podniku Vojenské lesy a statky ČR. Uchazeči mohou přihlášky do tendru podávat do 3. února 2022.

VLS: Výběrové řízení na nového ředitele
Foto: vls.cz
Popisek: Vojenské lesy a statky ČR, s. p. - logo

Mezi požadavky na ředitele, který by měl z výběrového řízení vzejít je vysokoškolské vzdělání lesnického, ekonomického nebo právního zaměření, tříletá pracovní zkušenost na pozici ve vrcholovém managementu společnosti obdobného typu jako je VLS či pětiletá praxe oboru lesního hospodaření. Kandidát musí ze zákona splňovat také podmínky bezpečnostní prověrky na stupeň „tajné.“ Pokud ji nemá, musí ji do jednoho roku získat od NBÚ. Kompletní požadavky, informace, termíny a kontakty pro tendr na tuto pozici najdete v dokumentu pod článkem.

Bývalého ředitele Vojenských lesů a statků ČR Petra Krále odvolala ministryně obrany Jana Černochová ve středu 29 prosince z důvodu manažerského pochybení. Řízením podniku pověřila Ing. Ivo Dohnala, dosavadního ekonoma divize VLS Mimoň, který státní podnik vede do skončení výběrového řízení na funkci nového ředitele.

Podmínky výběrového řízení najdete ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Bc. Lucie Šafránková byl položen dotaz

Vládní paskvil

Paní poslankyně, máte sice pravdu, že návrh zákona o třech pásmech u paušální daně je skutečně paskvil. Já jsem přesně ten, kdo balancuje na hraně 1000000 Kč příjmů a se zvyšující se inflací jej asi nakonec překročím. To co navrhujete vy by mně osobně sice vyhovovalo, nicméně v globálu to sotva lze ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa železnic: Revitalizace Vrchlického sadů, haly hlavního nádraží a výstavba nové tramvajové trati

11:48 Správa železnic: Revitalizace Vrchlického sadů, haly hlavního nádraží a výstavba nové tramvajové trati

Pod názvem Nový Hlavák schválili členové Rady hlavního města Prahy vypsání soutěžního dialogu pro re…