Poslední příspěvky z profilů

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
KapitanJosef
Občan KapitanJosef má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Ondřej Krutílek
Ing. Ondřej Knotek
Ing. Ondřej Knotek odpověděl na dotaz

Vznik Spojených států evropských

Dobrý den, pane Karsíku, EU nepotřebuje další přesun pravomocí do Bruselu, ale návrat k rozumu. Selhání v energetice, migraci nebo regulaci nevznikla proto, že máme málo Evropy, ale protože se rozhoduje špatně a bez ohledu na realitu členských států. Zdraví, O. Knotek 

Mgr. Jan Farský
Mgr. Martin Kupka
Mgr. Michaela Šebelová
heges
Občan heges má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Radim Fiala
Jiří Čunek
PavlínkaPe
Občan PavlínkaPe má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Vysočany
Občan Vysočany má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Ondřej Prokop
Rostislav Kotrč
Rostislav Kotrč
Rostislav Kotrč
Ing. Jan Bartošek
Mgr.  Tomáš Třetina
time
Občan time má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

JUDr. Jindřich Rajchl
Spectra
Občan Spectra má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz