Jaké budou další kroky ANO?
Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.
Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.
Vystoupení prezidenta republiky na setkání s českými velvyslanci.
Čím vysvětlujete obezitu v armádě, kdo jiný by se měl hýbat něž vojáci při pravidelných cvičeních?
Máte k dispozici nějakou analýzu, z které by bylo zřejmé, proč pořád upadá zájem o technické obory (ať už v učňovství nebo na VŠ)?
jaké změny v zákonu o sociálních službách jste navrhovala?
Jaké povinnosti plní velvyslanec ČR v EU a koordinuje také svoji práci s činností našich europoslanců ?
pane premiére, trváte na výjimce z Lisabonskié smlouvy kvůli panu prezidentovi nebo to přinese něco podstatného pro Česko nebo je to jen takový kapric?
Byl se schválením důchodové reformy automaticky schválen zákon o penzjiním spoření?
Pandemií se rozumí epidemický výskyt onemocnění na území více států či dokonce kontinentů.Pandemický výskyt infekce je vesměs spojován s výskytem chřipky v případě, že dojde k nové variantě chřipkového viru. Dosavadní pandemie chřipky se vyskytovaly v intervalu 30 – 40 let. Vzhledem k tomu že poslední pandemie chřipky se vyskytla v roce
Premiér Petr Nečas se holedbá, že kauza Bátora je ukončena. Ministři TOP 09 prý opět začnou chodit na schůze vlády a on bude moci s Kalouskem dále nerušeně budovat kapitalismus s velmi nelidskou tváří. Jaká je ovšem realita?
Pan Bátora kandidoval do Senátu PČR za Suverenitu, jsme přesvědčeni, že není fašista, neonacista ani rasista. Pokud by měl být někdo zbaven možnosti působení ve státní správě prostřednictvím lživých výroků, nepodložených verbálních útoků a mediální kampaně, znamenalo by to zásadní ohrožení svobody a demokracie v ČR.
Po přečtení článku o velkém výskytu rakoviny a krku mne napadá, zda se ve zdravotnické reformě počítá s nějakým plošným screenigem nejčastějších druhů rakoviny, pořád je přece levnější prevence než např. onkologická léčba?
Nevím, jestli nežijete v jiném, paralelním vesmíru, když tolik odmítáte EU, máte ještě jiné teze?
Pořád mi není jasné, zda jste propočítali pečlivě zvýšení všech nákladů v rámci zvýšení DPH, co když má opozice pravdu, že ženete lidi do chudoby a na ulici a zvýší se kriminalita,negramotnost a vrátí nás todo doby raného kapitalismu?
Komentář poslance Parlamentu ČR Jana Klána k zaměstnanosti absolventů škol.
Jste jeden z nejvýraznějších uvnitř soc.dem, přejeme si, abyste se brzy dostal do čela.
Na dnešním společném jednání AK ČR a vedení Ministerstva vnitra a nejvyššími představiteli Policie ČR a Hasičského záchranného sboru ČR, bylo hlavním tématem udržení akceschopnosti Integrovaného záchranného systému České republiky a zachování stanic.